Otrokovice – Tatran 6:4 (kon.) | Sparta – Bulldogs 3:4 (1:3 po s.n.) | Vítkovice – Liberec 7:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 5:7 (kon.) | Bohemians – Pardubice 5:8 (kon.)
FbŠ Bohemians
5:8 (1:5, 2:0, 2:3)
Sokoli Pardubice
Sobota 26.10.2013, 20:00 • SH TJ Tatran Střešovice • Livesport Superliga

To je pro dnešek vše, přeji vám příjemně strávenou sobotní noc a budu se těšit při sledování dalšího online přenosu. (22:13:25)

Poměr střel: 26:29

Nejlepším hráčem Pardubic vyhlášen Radek Krajcigr, za Bohemians Martin Poláček.

Zápas končí, Pardubice se radují. Viděli jsme zápas plný nepřesností,ale i krásných gólů. Pardubičtí si své vítězství zajistili v první třetině, kterou vyhráli poměrem 5:1. Bohemians se snažili, zápas na začátku třetí třetiny ještě zdramatizovali, ale nebylo to nic platné. Pardubice si z Prahy odváží všechny tři body.

60:00

59:42
    M.Šimek trefuje z první přihrávku od svého spoluhráče. Pipeka zachránila tyč.

59:22
    U mantinelu faulovaný Šárka,standartka pro Bohemians.

58:59
    Zapletalovu střelu vyráží Pipek.

58:39
    Rychlá akce Pardubic končí v rohu.

58:05
    Domácí svírají svého soupeře, schází ale střelba.

57:17
    Kopeckého přihrávku před branku zastavuje nohou Pipek.

56:59
    V brance se místo míčku teď ocitl Krajcigr.

56:37
    Rytych na střídačce, domácí to zkouší v 6.

56:03
    Poláčkovu střelu vyráží Pipek nad branku.

55:46
    Teď připravil Krajcigr o šanci pro změnu M.Šimka.

Lukáš Vacuška

Branky a nahrávky: 3. Kopecký (Čihák), 23. Šárka (Poláček), 26. Poláček (Bagin), 43. Poláček (Höffer), 48. Šárka (Höffer) – 6. Zozulák (Teichman), 12. Lisa (Vaculík), 16. Krajcigr (Brychta), 17. Ďopan (Brychta), 20. Teichman (Zozulák), 43. Krajcigr (Lisa), 45. Krajcigr (Vaculík), 52. Bahník (Zozulák)

FbŠ Bohemians: Rytych (Mazák) – Velechovský, Kisugite, Šimek M., Bagin, Forman, Kopecký, Lupač, Kordoš, Zapletal, Šimek D., Poláček Szabo, Čihák, Chlumský, Zezulka, Kozák, Šárka, Höffer
    Sokoli Pardubice: Pipek (Levínský) – Raiter, Vaculík, Janeček, Brychta, Zozulák, Teichman, Lisa, Bahník, Filip, Burian, Krajcigr, Chmelař, Ďopan, Jirák, Formánek, Krigovský

Rozhodčí: Petr Černý, Jiří Janoušek