Wacker – Wolfsberger 1:2 (kon.) | Wiener – Ried 3:3 (kon.) | Sturm Graz – Admira 0:2 (kon.)
SC Wiener Neustadt
3:3 (2:1)
SV Guntamatic Ried
Sobota 26.10.2013, 19:00 • Wiener Neustädter Stadion (Kapacita 7 700 míst) • Rakouská Bundesliga

Tento on-line přenos končí, těším se zase někdy u fotbalu. Hezký zbytek večera! (21:05:29)

Ve druhém poločase padly další tři branky, z toho dvě do sítě Neustadtu, a zápas tak končí divokou remízou 3:3. Sandro přitom vyrovnal až v nastaveném čase druhé půle. K vidění byly také dvě červené karty, diváci se tedy nenudili.

90+5
    V samém závěru ještě střídání Neustadtu. Stangla nahrazuje Fröschl.

90+3
    Roh pro hosty.

90+2
    Ried právě vstřelil branku!

Po řadě žlutých karet tu máme gól v samém závěru. Domácí obrana propadla, SANDRO se opřel levačkou do míče, a srovnal skóre zápasu.

88
    I Ried bude dohrávat o deseti. Hinum si nedal říct, a tak vidí také druhou žlutou.

87
    Reifeltshammer fauloval Stangla, a také vidí žlutou.

87
    Se žlutými kartami se nám roztrhl pytel. Nyní je potrestán Thomas Hinum (Ried).

86
    Manuela Wallnera k sobě po faulu pozval sudí Ouschan, a ukázal mu žlutou kartu.

85
    Domácí hrají v deseti, stále ale drží těsné vedení. Podaří se jim dokráčet k výhře?

84
    Aydogdu se prezentoval faulem na Mimma.

83
    Sandro to znovu zkusil ze střední vzdálenosti, opět ale neúspěšně.

81
    Walchův centr si našel v pokutovém území Zulj, jeho hlavička ale těsně minula branku. Stav je stále 3:2.

80
    Druhá změna v týmu hostí. Schickera na place nahrazuje Furkan Aydogdu.

79
    David Witteveen dostává žlutou kartu za faul na Rieglera.

77
    Ried se snaží využít početní převahy. Nyní jeho hráči vybojovali roh.

77
    Sandro okamžitě po příchodu na hřiště chtěl předvést své umění, jeho rána z větší vzdálenosti ale neměla šanci na úspěch.

77
    Hosté také poprvé střídají. Místo Pertstallera dohraje utkání Brazilec Sandro.

Jakub Holubec

Branky: 17. Pichlmann, 45. Rauter, 69. Martschinko – 41. Gartler, 53. Zulj, 90+2. Sandro

Karty:   54. Freitag (WIE), 59. Hlinka (WIE), 79. Witteveen (WIE), 86. Wallner (WIE) – 87. Hinum (RIE), 87. Reifeltshammer (RIE)   75. Hlinka (WIE) – 88. Hinum (RIE)

SC Wiener Neustadt: Vollnhofer – Mimm, Wallner, Martschinko, Stangl (90+5. Fröschl), Sereinig – Hlinka, Säumel (46. Freitag), Pollhamer – Pichlmann, Rauter (71. Witteveen). Trenér: Heimo Pfeifenberger.
    Náhradníci: Seibenhandl – Mally, Schöpf, Freitag, Fröschl, Witteveen

SV Guntamatic Ried: Gebauer – Riegler, Janeczek (46. Baumgartner), Shicker (80. Aydogdu), Reifeltshammer – Walch, Kragl, Hinum – Perstaller (77. Sandro), Zulj, Gartler. Trenér: Michael Angerschmid.
    Náhradníci: Höbarth – Krizevac, Baumgartner, Aydogdu, Sandro, Kreuzer

Rozhodčí: Ouschan – Staudinger, Winkler – Eigler (všichni RAK)