Marseille – Remeš 2:3 (kon.) | Bastia – Nice 1:0 (kon.) | Guingamp – Ajaccio 2:1 (kon.)
Lorient – Sochaux 2:1 (kon.) | Toulouse – Rennes 0:5 (kon.) | Valenciennes – Évian TG 0:1 (kon.)
Toulouse FC
0:5 (0:3)
Stade Rennes
Sobota 26.10.2013, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Máme u konce zajímavý zápas, ve kterém domácí celek vyfasoval nelichotivého "bůra". Ve 35. minutě se jako první trefil do prázdné branky Alessandrini, o deset minut později na rozdíl dvou branek zvýšil Bakayoko, poločas uzavřel z přímého kopu v minutě 44. Kadir. Ve druhé půli se trefil jen jeden muž, a to Nelson Oliveira. Nejprve v 61. minutě po chybě Ahamady propálil vše co mu stálo v cestě a v 81. minutě využil nepřesnou malou domů domácích hráčů. Toto je z mé strany vše, děkuji Vám za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou! (21:53:47)

90+1
    Hlavní arbitr nenechal ani doběhnout jednu minutu a ukončuje toto utkání.

90
    Dnes se bude ještě hrát o dvě minuty nad rámec normální hrací doby.

89
    Míč mají na svých kopačkách hostující hráči a snaží se ho na nich i udržet.

88
    V postavení mimo hru načapán Oliveira.

87
    Toulouse se snaží dát alespoň čestný gólový úspěch v tomto utkání, ale bohužel jim není přáno.

86
    Bakayoko leží u rohového prapourku a nechce se mu pokračovat ve hře.

85
    Na druhé straně se snažilo ztrapnit soupeře trio hostujících hráčů, poslední kdo se dotkl míče byl Oliveira, který doplatil na velkou lajdáckost při zakončení.

84
    Blokovaná přihrávka Chantomeho končí u Didota, který nepřesně centruje.

83
    Domácí fanoušci začínají opouštět ve velkém místní stadion.

82
    Ve výskoku udeřil do obličeje Danzého Sylla.

81
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Obrovská chyba domácího obránce Abdennoura, který chtěl poslat malou domů na Ahamadu, ale poslal míč do prostoru, kde stál NELSON OLIVEIRA, který neměl problém trefit úplně prázdnou branku a vsítit svůj druhý dnešní gol!

80
    K míči se postavil Didot a tvrdou střelou k levé tyči nechal vyniknout Costila!

79
    Skluzem zezadu se prezentoval Tiemoue Bakayoko na Ninkovem a uviděl za to žlutou kartu.

78
    Na pravou stranu hřiště posílá svou přihrávku Trejo, k míči se dostává Braithweite, ale v slibné šanci nastřeluje jen Costila.

77
    V postavení mimo hru načapán domácí Ninkov.

76
    Costil bezpečně získává míč do své náruče.

75
    Z pravé strany hřiště poslal přízemní centr Aurier a získal pro svůj celek rohový kop.

Václav Soukup

Branky: 25. Alessandrini (Pitroipa), 35. Bakayoko (Makoun), 44. Kadir, 61. Oliveira (Kadir), 81. Oliveira

Karty:   42. Ahamada (TOU) – 79. Bakayoko (REN)

Toulouse FC: Ahamada – Abdennour, Spajić (46. Zebina), Aurier – Akpa Akpro (46. Ninkov), Chantôme, Trejo, Didot (C), Sylla – Ben Yedder (62. Ben Basat), Braithwaite.
    Náhradníci: Blondel – Zebina, Ninkov, Sirieix, Regattin, Aguilar, Ben Basat.

Stade Rennes: Costil – Danzé (C), Kana-Biyik, Armand, M'Bengue – Pitroipa (59. da Conçeiçao), Bakayoko, Kadir (73. Féret), Makoun, Alessandrini (67. Hunou) – Oliveira.
    Náhradníci: N´Diaye – Hountondji, da Conçeiçao, Féret, Allée, Hunou, Romero.

Rozhodčí: Benoit Bastien – Anthony Bremont, Cyril Saint Cricq Lompre