Malaga – Celta Vigo 0:5 (kon.) | Barcelona – Real Madrid 2:1 (kon.) | Elche – Granada 0:1 (kon.)
Levante – Espanyol 3:0 (kon.)
Elche CF
0:1 (0:1)
Granada CF
Sobota 26.10.2013, 20:00 • Estadio Manuel Martínez Valero • Španělská LaLiga

To je z mé strany pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a u dalšího přenosu nashledanou. (21:54:44)

90+5
    Damián Sárez vyfasoval žlutou kartu.

90+4
    Polovina nasteveného času se padla na ošetřování Boakyeho a tak se hraje dále.

90+4
    No a nakonec je to tak vážne, že musí být odnášen na nosítkách.

90+3
    Na zemi zůstává ležet Boakye a musí být ošetřován.

90+2
    Domácí kompletně nastěhováni na polovině Granady.

90
    Základní hrácí doba je fuč, rozhodčí ještě nastaví 4 minuty nad rámec hry.

89
    Allan Nyom vidí žlutou kartu.

88
    Domácím zbývá už jen pár minut a tak by měli sebrat poslední zbytky sil a pokusit se o závěrečný nápor.

86
    Odchází Yacina Brahimi, kterého nahrazuje Alexandre Coeff.

85
    V posledních minutách se Elche začíná dostává častěji a častěji do šancí, které zavání gólem.