Slavia – Plzeň 3:0 (kon.) | Slovácko – Pardubice 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Frýdek-Místek 4:1 (kon.)
1.FC Slovácko
2:0 (1:0)
FK Pardubice
Sobota 26.10.2013, 12:00 • Širůch • Celostátní liga staršího dorostu

Slovácko porazilo Pardubice 2:0 brankami Sadílka a Galušky. Druhý poločas byl pro diváky záživnější, protože obě mužstva se snažila hrát útočný fotbal. Hostující celek si vypracoval šanci na vyrovnaní ani hráči domácího Slovácka nezůstali pozadu, ale jejich koncovka byla nepřesná. Nakonec pojišťovací branku vstřelil na konci zápasu Galuška. (13:58:10)

90+1
    Hráči Slovácka v nastavené poločase kombinují před vápnem hostujícího celku.

90
    Rozhodčí Plesar bude nastavovat ve druhém poločase dvě minuty.

90
    Z následného rohového kopu se hosté neprosadili.

90
    Po chybě domácí obrany mohl snížit hostující Hundák, jeho přízemní střelu, která mířila k tyči vyrazil brankář Kohoutek na rohový kop.

89
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Do otevřené obrany Pardubic dostal pěknou přihrávku Sadílek, který předložil přihrávku na zlatém podnose PETRU GALUŠKOVI, jenž přesnou střelou k zadní tyči pojišťuje vedení Slovácka na 2:0 a oplatil tak gólovou přihrávku svému spoluhráči z prvního poločasu.

88
    Poslední střídání Pardubic. Marek Řehák nahradil Martina Molka.

88
    Dva střelecké pokusy musela obrana Pardubic zblokovat. Nejprve střílel Sadílek a po něm Suchý.

86
    Na dlouhý balon sprintoval Valenta, v souboji fauloval Ohnutka a rozhodčí mu musel zapískat nedovolený zákrok.

85
    Zatím se hostující hráči nemohou dostat do zakončení. Obrana Slovácka pracuje velmi dobře.

83
    Druhé střídání Slovácka. Martina Janečku vyměnil Tomáš Zajíc.

81
    Pardubice devět minut před koncem zápasu už hrají vabank.

79
    Obránci Pardubic nachytali v ofsajdovém postavení Janečku.

78
    Petrucha byl faulovaný u levé postranní čáry Řezníčkem, Slovácko zůstane u míče.

75
    Slovácko poprvé vystřídalo. Ze hřiště odešel Filip Rusňák a nahradil ho Erik Vinkler. I Pardubice vystřídaly. Davida Bareše a Davida Formáčka vyměnili Filip Klouček s Jakubem Hundákem.

73
    Pěkná kombinace na jeden dotek Rusňáka s Ťokem skončila špatnou přihrávkou záložníka Slovácka na Janečku.

72
    Ťok z rohového kopu našel na zadní tyči volného Sileše, který ve stoprocentní šanci hostující branku minul.