Slavia – Plzeň 3:0 (kon.) | Slovácko – Pardubice 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Frýdek-Místek 4:1 (kon.)
SK Slavia Praha
3:0 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 26.10.2013, 11:00 • Xaverov Horní Počernice • Celostátní liga staršího dorostu

Utkání bylo ukončeno o dvě minuty dříve, těžko říci proč. Co je ale jisté, je vítězství sešívaných jednoznačně 3:0 po gólech Batky, Sodomy a Zdichynece. Druhý poločas byl v režii slávistů na což hosté nedokázali zareagovat. To je pro dnešek ode mě vše a zase příště na shledanou. (12:55:06)

85
    U míče jsou sešívaní a nikam se neženou, zkoušejí různé kombinace a signály.

83
    Ze hry odchází plzeňský Jurij Medveděv a nahrazuje ho Lukáš Provod.

82
    Na hrací ploše zůstává ležet Martin Kadavý, mezitím se do zakončení z otočky dostal František Mysliveček, jehož střelu kryje Juraši.

80
    Domácí již nemají kam spěchat, držení míče jim zajišťuje tři body.

77
    Ze hry odchází střelec druhé branky Jiří Sodoma, kterého nahrazuje Zelimkhan Vitarigov.

75
    Za brankou musel být ošetřen hráč Plzně po střetu s gólmanem.

74
    Domácí ještě střídají, ze hry odešel Jan Prosek a nahrazuje ho Marek Brož.

74
    Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí přidávají již třetí branku, autorem je SEBASTIAN ZDICHYNEC, který po zatáhnutí míče Sodomou měl již lehký úkon.

72
    Příchozivší Jan Möglich se ukázal dobrým obranným zákrokem.

70
    Plzeňští střídají, ze hry odchází Ondřej Ruml a nahrazuje ho Nino Jakirovič.

68
    Ze hry odešel slávista Lukáš Rejka a nahrazuje ho Jan Möglich.

67
    Hosté se nedokáží vymanit ze zajetí a vybojovat si příležitosti, ze kterých by skórovali.

65
    Slávisté si hlídají své vedení, které chtějí ještě navýšit a Plzeň ani nepouštějí na svou polovinu hřiště.

62
    Další střídání na straně hostí, hru opustil Daniel Sýs a nahradí ho Adam Král.

61
    Zmatky ve vápně přinášejí domácím navýšení vedení. Branku do sítě dopravil reprezentant JIŘÍ SODOMA.

60
    Domácí střídají, ze hry odešel Tomáš Valenta, kterého nahradil Sebastian Zdichynec.