Kazaň – Lok. Moskva 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – FK Krasnodar 5:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
1:2 (0:0)
FK Lokomotiv Moskva
Neděle 27.10.2013, 10:30 • Central'nyj stadion Kazan' , Kazaň • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (12:22:57)

Ano, je to tak. Lokomotiv dnes uhrál další tři body, navíc na hřišti soupeře a tyto body, ze hřiště Rubinu, jsou velmi cenné. Díky nim se totiž Lokomotiv dotáhl na svého moskevského rivala Spartak!

90+4
    Do konce utkání zbývají poslední vteřiny, míč je na kopačkách hráčů Lokomotivu, zdá se, že je rozhodnuto.

90+2
    Odkop obrany Lokomotivu, míč letí na polovinu Rubinu, domácí to musí zkusit znovu.

90+1
    Probíhá první minuta nastaveného času, sudí Ivanov se rozhodl nastavit celkem ještě čtyři minuty, to je poměrně dost!

90
    Již v devadesáté minutě zkouší ve vápně akrobaticky zakončit Maicon, ale domácí branku neohrozil.

89
    Jeremenko fauluje ve středu hřiště Tigorjova, hosté získávají míč.

89
    Fotbalistům Rubinu již příliš času nezbývá, navíc se ani příliš hra nepřerušovala, sudí Ivanov tak nebude tolik nastavovat.

88
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Marcano, přichází Kverkvelia.

87
    Poslední střídání připravuje lavička Rubinu.

87
    Ryžikov odkopává od vlastní brány, míč končí na polovině soupeře, na kopačkách hráčů Lokomotivu.

86
    Čistý obranný zákrok Marcana, který již zřejmě ve vápně skluzem zastavil N´Doyeho.

85
    Kritická situace pro Rubin, prohrávat pět minut před koncem s dobře hrajícím soupeřem... nic záviděníhodného.

84
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Špatnou rozehrávku Rubinu potrestal Boussoufa s DAMEM N´DOYEM, který si dokázal parádně zpracovat ve vápně centr z pravé strany a přesnou střelou překonal Ryžikova.

83
    Autové vhazování z levé strany pro Lokomotiv, ale míč končí v náruči Abajeva.

82
    Střela Natcha z nějakých pětadvaceti metrů nepřesná.

81
    Statistika držení míče: 48% : 52%.

80
    Poslední desetiminutovka nabídne rozhodně zajímavý fotbal, obě mužstva se snaží o vstřelení vedoucího gólu.