Sevilla – Osasuna 2:1 (kon.) | Villarreal – Valencia 4:1 (kon.) | Real Sociedad – Almería 3:0 (kon.)
Atlético – Real Betis 5:0 (kon.)
Atlético Madrid
5:0 (1:0)
Real Betis
Neděle 27.10.2013, 21:00 • Vicente Calderón, Madrid • Španělská LaLiga

Madridské Atlético si připisuje další zaslouženě získané tři body, když bez větších potíží deklasovalo Betis Sevilla 5:0. Po prvním poločase byl osud utkání otevřený, ale v tom druhém se Atlético prosadilo třikrát během dvanácti minut a o vítězi bylo rozhodnuto. Gólovou tečku obstaral v nastaveném čase kapitán domácích Gabi. Atlético tak i nadále pokračuje v pronásledování vedoucí Barcelony. Ze španělské ligy to je vše, dobrou noc! (22:52:26)

90+2
    Atlético právě vstřelilo branku!
    První gól padl v prvních vteřinách, ten pátý v posledních. Adriánovu střelu z úhlu vyrazil Andersen přímo před GABIHO a ten balón napálil k pravé tyči – 5:0!

90+1
    Míč proletěl před Andersenem bez povšimnutí, domácí hráči to zjevně nečekali.

90
    Hlavní sudí nastaví 2 minuty a Atlético bude kopat roh.

90
    Betis se pokusil o jeden z posledních útoků, ale Cedric vystřelit nedokázal.

87
    Courtois ve svém pokutovém území vládne. Nyní chytil další rohový kop hostů.

86
    Adrián hledal za obranou Betisu Garcíu, ale ten na míč nedoskočil.

84
    Fotbalisté ze Sevilly se trápí a vzhledem k tomu, že do konce utkání chybí něco přes pět minut, o jejich porážce nemůže být pochyb.

83
    Ani tentokrát se Betisu nepodařilo zužitkovat rohový kop.

81
    Dobrý pas si našel v šestnáctce domácích Cedrica, ale ten si míč zpracoval rukou, což neuniklo hlavnímu arbitrovi.

80
    Pro centr si však došel Courtois, brankář vypůjčený z londýnské Chelsea.

79
    Godín odhlavičkoval míč do zámezí, čímž nabídl hostům rohový kop.

79
    Držení míče je překvapivě vyšší u Betisu, ale efektivita v útoku je naopak na straně Atlética.

77
    Za potlesku tribun odchází Costa, nahrazuje ho García.

75
    Parádní akce Atlética měla skončit gólem! Rodríguez svým centrem z levé strany našel Adriána, který prsy zpracoval míč pro Villu, ale ten v rozhodující moment špatně vystřelil a Andersen jeho pokus kryl.

73
    Cedric se hnal k brance domácích, ale Miranda předvedl obranný zákrok na jedničku.

72
    Zajímavý pokus Nona branku Atlética nakonec minul.

70
    Útočný výlet Filipeho způsobil v šestnáctce Betisu zmatek, avšak domácímu obránci se vystřelit nepovedlo.

Lukáš Švéda

Branky: 1. Ó. Torres (Koke), 53. David Villa (Filipe), 57. David Villa, 65. D. Costa (David Villa), 90+2. Gabi

Karty:   20. Igiebor (RBE), 52. Cedrick (RBE)

Atlético Madrid: Courtois – Torres Juanfran, Godín, Miranda, Filipe – Koke (68. C. Rodríguez), Tiago, Gabi, Ó. Torres (60. Adrián) – David Villa, D. Costa (77. Raúl García).
    Náhradníci: Bounou – Insúa, Alderweireld, M. Suárez, Raúl García, C. Rodríguez, Adrián.

Real Betis: Sara (46. Andersen) – Moreno Juanfran, Perquis, Figueras, Vilà – Cedrick, L. Reyes (46. Molina), Igiebor, Matilla, Vadillo (62. Nono) – Chuli.
    Náhradníci: Andersen – Chica, Nacho, Nono, Sevilla, Pérez, Molina.

Rozhodčí: J. Martínez Munuera