Neapol – Turín 2:0 (kon.) | Bologna – Livorno 1:0 (kon.) | Catania – Sassuolo 0:0 (kon.)
Chievo – Fiorentina 1:2 (kon.) | Juventus – Janov 2:0 (kon.) | Parma – AC Milán 3:2 (kon.)
Udinese – AS Řím 0:1 (kon.) | Lazio – Cagliari 2:0 (kon.)
S. S. Lazio
2:0 (0:0)
Cagliari Calcio
Neděle 27.10.2013, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A

My vám děkujeme za společnost a od nás je to také všechno, na počtenou! (22:40:00)

Statistiky utkání

51% Držení míče 49%
    12 Střely celkově 12
    3 Střely na bránu 4
    4 Rohy 5

A to je vše, co se událo v dnešních 90 minutách hry. V krátkém shrnutí: první půle nebyla příliš výrazná a mnoho se v ní neudálo. Ani jeden tým se nemohl dostat do hry. Do druhé půle však vstoupil hrdina utkání Miro Klose a ten hned po svém nástupu zařídil branku a penaltu na svou osobu. Tu následně úspěšně kopnul Candreva a vedení 2:0 už domácím vydrželo do konce hry.
    Lazio se tak ocitá na 7. místě v tabulce a po dnešku se trenéru Petkovićovi bude určitě usínat mnohem snáz. Cagliari nepřekvapilo a jde domů s prázdnou. Po 9. kole jim zbývá třináctá příčka v tabulce Serie A.

90+2
    Kapitán Cagliari Conti se provinil faulem na půlce hřiště. Do konce utkání se už zřejmě ale nic výrazného nestane a domácí se můžou začít radovat.

90+1
    Hlavička Contiho zamířila jen o půl metr vedle levé tyčky brankáře Marchettiho. Ten se ještě zlobí na své spoluhráče.

90
    2 minuty navíc uvidíme v závěru utkání.

90
    A hosté ještě rozjíždějí útočnou akci po pravé straně. Konkrétně to byl Pinilla, ktrerý v souboji s Cianim vybojoval rohový kop.

90
    Posedí minuta základní hrací doby je tady.

89
    U míče se zjevil brankář Lazia Marchetti, který jej zase vhodil do hry svému kolegovi na levé straně obrany.

89
    Hosté se ještě snaží a aktivně kombinují na půlce svého dnešního soupeře. Čas ještě nějaký je, i když už ho není mnoho.

88
    S. S. Lazio naposledy střídá: Andersona nahradí defenzivně laděný Cavanda.

87
    Marchetti se ale ukázal skvělým zákrokem proti střele Contiho. Z následné dorážky však ještě mohl do prázdné brány skórovat Nainggolan, ten ale nepotvrdil instinkt zabijáka za malého vápna a zamířil vedle.

86
    Nyní budou hosté také zahrávat z nebezpečné vzdálenosti cca 25 metrů před bránou .To je dobrá šance na ohrožení Marchettiho čistého konta.

85
    Cagliarští nyní zavřeli Biancocelesti na své půlce.

84
    Do konce utkání již nezbývá mnoho času. Hosté navíc už vypotřebovali všechna střídání. Domácí mají ale ještě 1 k dobru.

84
    Cossu je již v pohodě a po pravé straně vhazuje míč do hy Pereirinha kousek před rohovým praporkem.

83
    Na středovém kruhu se k zemi skácel hráč hostů Cossu po srážce s domácím kanonýrem Klosem.

83
    Z následného rohového kopu hosté nic nevymysleli, neboť se provinili faulem ve vápně Lazia.