Paskov – Hattrick Brno 2:8 (kon.) | Česká Lípa – Královské Vinohrady 2:8 (kon.) | Pelhřimov – FBC Start98 7:5 (kon.)
Kopřivnice – Znojmo 6:5 (1:0 po s.n.) | Svitavy – 1. FBK Rožnov p/R 10:6 (kon.)
Spartak Pelhřimov
7:5 (3:4, 2:1, 2:0)
FBC Start98
Sobota 02.11.2013, 19:00 • SH ZŠ Osvobození Pelhřimov • 1. liga mužů

To je ode mě z tohoto onlajnu vše. Přeji Vám příjemný zbytek dnešního večera a třeba zase někdy příště u florbalového onlajnu, na počtenou! (21:15:02)

Dnešní zápas nakonec dotáhli do vítězného konce domácí hráči z Pelhřimova, i když to tak dlouho nevypadalo. Start se tudíž stále propadá tabulkou níž a níž.

Vyjádření k zápasu od hostujícího vedoucího Jana Gajdoše: „V dnešním utkání jsme soupeři nechávali příliš prostoru, nehráli důsledně na hráče s balónkem a dělali spoustu individuálních chyb.“

Střely ve třetí třetině 7:10 pro hosty, celkově 24:31.

58:30
    Štěstí pro domácí, že se míček neodrazil za Venkrbce.

57:50
    FBC Start 98 v plném počtu, Hudec už pokukuje po střídačce.

56:48
    Minuta z přesilovky je pryč, domácí se spíš snažili hostům sebrat míček, než útočit.

55:49
    Vyloučen hráč Filip Chodl družstva FBC Start98 na 2 minuty za bránění ve hře.

55:35
    Volf byl u tyče úplně sám, dostal míček, ale zpracoval vysokou holí.

54:20
    Kučera šel s Knězů na 1, ale vyřešil to příšerně.

53:32
    Kučera v náběhu dostává míček, ale už byl příliš blízko Hudcovi, který mu sebral míček.

52:11
    Domácí zatím odolávají, nepouští hosty z Prahy k ničemu vážnějšímu, ty zkoušejí z větších vzdáleností.

51:28
    Skvěle Knězů proti jednomu z hostů, který už natahoval z nebezpečné vzdálenosti.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Start98. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Švrkala, 8. Zrzavý (Kučera), 10. Kos (Poduška), 36. Knězů (Fučík), 36. Charouzek (Fučík), 42. Charouzek (Šťasta), 46. Šťasta (Fučík) – 3. Kropáček (Vavro), 5. Mareš (Horálek), 14. Piňos (Mareš), 17. Švrkala (Vavro), 33. Mucha (Volf)

Spartak Pelhřimov: Venkrbec (Kuchař) – Kos, Švrkala, Zrzavý, Šťasta – Brychca, Kučera, Holada, Koten, Knězů, Poduška, Charouzek, , Fučík
    Trenér: Šťasta

FBC Start98: Hudec (Urban) – Svoboda, Chodl, Zapadlo, Procházka, Kropáček – Volf, Horálek, Štyler, Mucha, Boubelík, Mareš, Zeidel, Trčálek, Piňos, Stejskal, Vavro

Rozhodčí: Jakub Furmánek, Vlastimil Šolc