Česko
Sobota 02.11.2013, 15:00 • Estrad Arena • Euro Floorball Tour (juniorky)

Hezký zbytek víkendu Vám přeje a od přenosu se loučí Dominik Hrubý. (17:05:18)

Příležitost získat první body budou mít Češky zítra v zápase se Švýcarskem.

České juniorské reprezentantky prohráli i svůj druhý zápas na turnaji EFT, tentokrát se stejně starými Švédkami 4:1. Češky se trápí hlavně v útoku, produktivita je žalostná, jediný gól zajistila opět spolupráce Mlejnkové a Ratajové.

Střely ve třetí třetině: 7-4; střely celkem: 33-18.

60:00

56:12
    Švédsko právě vstřelilo branku!

Pravděpodobně je rozhodnuto. Po přihrávce Rasmussenové dává čtvrtou branku Švédek STINA ANDEROVÁ – 4:1

Utkání sleduje 336 diváků.

Čas Češek na změnu stavu se krátí, avšak rozdíl je stále dvougólový.

40:01

Druhou třetinu reprezentantky České Republiky prohráli 2:0, ale nic není ztraceno. Ve třetí třetině mohou svěřenkyně trenéra Janovského stav otočit nebo alespoň vyrovnat.

Střely ve druhé třetině: 10-8.

40:00

33:10

31:10
    Češky si zahrají přesilovku, na trestnou odchází Linnea Almgrenová.

30:19

Další gól v síti našich. JOSEFIN ZAKRISSONOVÁ po přihrávce Olssonové zvyšuje na 3:1.

26:36
    Ranochovou překonává ELLEN RASMUSSENOVÁ, bez asistence – 2:1.

20:01

Střely po první třetině: 16-6.

Dominik Hrubý

Branky a nahrávky: 12. Stromová (Olssonová), 27. Rasmussenová, 31. Zakrissonová (Olssonová), 57. Anderová (Rasmussenová) – 12. Mlejnková (Ratajová)

Švédsko: Ludmarková (Wirthigová) – Anderová, Almgrenová, Abrahamssonová, Aholaová, E. Hultgrenová, Gabrielssonová – J. Hultgrenová, Dahlstromová, Rasmussenová – Hortellová, Eková, Skyltbacková – Zakrissonová, Stromová, Olssonová – Johanssonová-Delgadová, Hernamssonová, Lennartssonová. Trenérka: Asa Karlssonová.
    Česko: Ranochová – Tožičková, Ratajová, Kuchařová, Havlíková, Hubáčková, Imlaufová – Klímová, Mlejnková, Müllerová – Pantělejevová, Pilíková, Buchalová – Kubišová, Nemravová, Zittová – Řepková, Paloncyová, Theimerová. Trenér: Miroslav Janovský

Rozhodčí: Tom Kirjonen, Jyrki Sirkka