Švédsko – Česko 8:3 (kon.)
Švédsko
8:3 (1:2, 3:0, 4:1)
Česko
Sobota 02.11.2013, 17:30 • Lisebergshallen, Göteborg, Švédsko • Euro Floorball Tour (ženy)

Svěřenkyním Karolíny Šatalíkové se dnes proti Švédsku nepodařilo odčinit páteční nepovedené utkání se Švýcarskem. Švédky se radují z vítězství 8:3, Češky zítra čeká od 15:00 hod. zápas s Finskem.

Ze švédského Göteburgu je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:46:26)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 38:18 (10:8, 14:4, 14:6).

59:27

Švédky odskakují na rozdíl čtyř branek, sedmý gól obstarala ANNA WIJK. Asistence: Emelie Lindstrom.

59:16

Gól do prázdné branky! Výhru Švédek pečetí ANNA JAKOBSSON. Asistence: Victoria Wikstrom.

45:43

Švédským reprezentantkám vrací dvoubrankové vedení ANNA JAKOBSSON. Asistence: Emelie Lindstrom.

41:00
    Česko právě vstřelilo branku!

Češky snižují zásluhou ANET JAROLÍMOVÉ. Asistence: Hana Sládečková.

40:01

Druhá část byla v režii Švédek, které dokázaly třikrát skórovat. Nejprve ve 22. minutě vyrovnala skóre Emelie Lindstrom, za necelých pět minut poslala Švédky v zápase poprvé do vedení Josefina Eiremo. Na 4:2 upravila ve 28. minutě Elin Tjarnstrom.

Statistiky druhého dějství:

Střely na branku: 14:4.

Další třetina začne přibližně ve 18:55 h.

40:00

37:25

35:25
    Početní výhoda pro Českou republiku. Dvouminutovým trestem potrestána Cassandra Edberg (SWE).

Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

Dnešní utkání sleduje 469 diváků.

27:16

ELIN TJARNSTROM zvyšuje vedení hráček ze Skandinávského poloostrova na 4:2. Asistence: Jenny Gustafsson.

26:19

Švédky dokonávají obrat, Janu Christianovou překonává JOSEFINA EIREMO. Asistence: Victoria Wikstrom.

Branky a nahrávky: 11. Wikstrom (Holmbom), 22. Lindstrom (Krantz), 27. Eiremo (Wikstrom), 28. Tjarnstrom (Gustafsson), 46. Jakobsson (Lindstrom), 60. Jakobsson (Wikstrom), 60. Wijk (Lindstrom), 60. ? (vla.) – 3. Krupnová, 13. Krupnová (D. Šteglová), 41. Jarolímová (Sládečková)

Švédsko: Frisk (Hjorting) – Rydfjall, Edberg, Scheer, Krantz, Wibron, Gustafsson, Tschop – Wikstrom, Eiremo, Holmbom – Lindstrom, Wijk, Jakobsson – Tjarnstrom, Lundstrom, Wickstrom – Larsson, Karlsson. Trenéři: Curt Soderstrom, Jenny Magnusson, Gunnar Bonnedahl.
    Česko: Christianová (Provázková) – Billá, Jílková, N. Černá, Čapková, Halfarová, Niemcová – Urbánková, D. Šteglová, Krupnová – Sládečková, Hyršlová, Jarolímová – Bočanová, Vojáčková, Paulovičová – Žůrková, Koníčková, Tučková. Trenéři: Karolína Šatalíková, Markéta Šteglová, Michal Jedlička.

Rozhodčí: Roland Brändle, Remo Niedermann (oba Švýcarsko)