Aston Villa – Cardiff 2:0 (kon.) | Chelsea – West Brom 2:2 (kon.) | Crystal Palace – Everton 0:0 (kon.)
Liverpool – Fulham 4:0 (kon.) | Southampton – Hull City 4:1 (kon.) | Norwich – West Ham 3:1 (kon.)
Chelsea FC
2:2 (1:0)
West Bromwich Albion
Sobota 09.11.2013, 16:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný zbytek sobotního večera. (18:17:11)

Dnešní utkání končí remízou 2:2, když se Chelsea nepovedl druhý poločas a nakonec v závěru zápasu musela vybojovat vyrovnání. West Brom totiž dokázal v 60. minutě vyrovnat po hlavičce Longa v 68. minutě poslal hosty do vedení Sessègnon. Když už se zdálo, že West Brom vyhraje, tak v nastaveném čase odpískal sudí Probert pokutový kop ve prospěch Chelsea a Hazard jej v šesté minutě nastavení proměnil. Oba týmy si z dnešního utkání odnáší jeden bod, což je pro Chelsea ztráta a pro West Brom zisk, i když byl blízko zisku bodů tří.

90+8
    Hned po rozehrávce se vydali hráči Chelsea napadat, ale hlavní rozhodčí Probert ukončil dnešní utkání.

90+7
    Do ostré výměny názorů se dostal Ivanović s Olssonem. Oba dostávají žlutou kartu.

90+6
    Chelsea právě vstřelila branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil EDEN HAZARD a střelou k pravé tyči srovnává.

90+5
    Žlutou kartu dostává Gareth McAuley (West Bromwich Albion).

90+5
    Žlutou kartu dostává Chris Brunt (West Bromwich Albion).

90+5
    Žlutou kartu dostává Liam Ridgewell (West Bromwich Albion).

90+4
    Ramires upadl ve vápně po souboji s Reidem a je nařízen pokutový kop.

90+3
    Chelsea se stále drží na útočné polovině, ale mnoho času jí nezbývá.

90+2
    Do zakončení hlavou se pokoušel dostat Ba, ale na centrovaný míč dosáhnout nedokázal.

90+1
    Mohlo být rozhodnuto. Hosté se dostali do přečíslení tři na jednoho, které ale nepřesnou střelou ukončil Brunt.

90+1
    Tento rohový kop obrana West Bromu bez problémů odvrátila.

90+1
    Nad rámec zápasu budou nastaveny 4 minuty.

90
    Po rohovém kopu se dostal do zakončení Ba, ale i jeho pokus byl sražen na rohový kop.

90
    Hazard poslal míč před velké vápno Terrymu, který svým pokusem neuspěl, když jej hostující obrana srazila na rohový kop.

89
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Morgan Amalfitano, přichází Goran Popov.

89
    West Brom na malou chvíli přerušil tlak Chelsea, když se dostal na útočnou polovinu.

Jan Šlapáček

Branky: 45. Eto´o (Hazard), 90+6. Hazard (pen.) – 60. Long (McAuley), 68. Sessègnon (Ridgewell)

Karty:   15. Lampard (CHE), 45+1. Eto´o (CHE), 90+7. Ivanović (CHE) – 29. Yacob (WBA), 45+3. Long (WBA), 83. Amalfitano (WBA), 90+5. Ridgewell (WBA), 90+5. Brunt (WBA), 90+5. McAuley (WBA), 90+7. Olsson (WBA)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:7.
    Chelsea FC: Čech – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta (73. Mikel) – Willian, Ramires, Oscar (73. Mata), Lampard (65. Ba), Hazard – Eto´o.
    Náhradníci: Schwarzer – Cole, Luiz, Mikel, de Bruyne, Mata, Ba.

West Bromwich Albion: Myhill – Reid, McAuley, Olsson (C), Ridgewell – Amalfitano (89. Popov), Yacob, Sessègnon (81. Morrison), Mulumbu, Brunt – Long (79. Anichebe).
    Náhradníci: Daniels – Popov, Dawson, Morrison, Vydra, Anichebe, Berahino.

Rozhodčí: Probert – Ganfield, Scholes