PSG – Nice 3:1 (kon.) | Bastia – Rennes 1:0 (kon.) | Guingamp – Lille 0:0 (kon.)
Lorient – Remeš 0:0 (kon.) | Toulouse – Ajaccio 1:1 (kon.) | Valenciennes – Montpellier 1:1 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (1:1)
AC Ajaccio
Sobota 09.11.2013, 20:00 • Stade François Coty (Ajaccio) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Díky za pozornost a příště u fotbalu zase na počtenou. (21:54:39)

Je dobojováno. Druhý poločas toho příliš zajímavého nenabídlo. Snad za výjimku stojí označit dvě dobré střely z dálky, které však brankář Ochoa dokázal pochytat a jeho tým získává velice cenný bod. V podstatě to nic moc neřeší v boji o záchranu a pro domácí je to pochopitelně ztráta. Za tu akvititu si zasloužili vyhrát, ale proti výborné obraně se nedokázali prosadit.

90+3
    Domácí reklamovali ruku ve vápně, ale Lasne hrál tělem, vše v pořádku a blíží se konec zápasu.

90+2
    Hraje se však ve středu hrací plochy.

90
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec zápasu.

89
    Další dobrá pumelice Regattina, který se opřel do míče a opět musel Ochoa letěl vzduchem a míč u pravé tyče vyrazit.

88
    Už se blíží závěr základní hrací doby, nějaký nápor Toulouse nepřichází.

86
    Bohužel těch šancí mnoho nebylo, proto je výsledek celkem logický.

85
    Pěkná střela Regattina, který pořádně provětral studeného brankáře Ochou. Ten si dlouho na míč nesáhl, až nyní musel vytáhnout perfektní zákrok.

84
    Čas kvapí a tento výsledek vyhovuje samozřejmě hostům, kteří s rozehrávkou vůbec nepospíchají.

83
    Oba trenéři již vyčerpali možnost ke změnám a střídat se tedy už nemůže.

82
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Étienne Didot.

81
    Kouč domácích přichystá další a poslední střídání.

80
    Ještě něco přes deset minut do konce zápasu, zatím to nevypadá na nějaký zvrat ve skóre.

79
    Střídající Regattin se tlačil k nebezpečné hlavičce, v klíčový moment jej přeskočil Perozo a zabránil šanci Toulouse.

78
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Adrien Regattin.

76
    Vypadá to, že domácí budou podruhé střídat, tedy jen co se přeruší hra.

75
    Střely na bránu celkem 4:2, v tomto ohledu žádná sláva. Brankáři dnes nemuseli řešit nic moc složitého. Více přeji jen zachytal Ochoa, ale ve druhém poločase na něj prakticky nic nešlo.