Janov – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Atalanta BC – Bologna 2:1 (kon.) | Cagliari – Turín 2:1 (kon.)
Chievo – AC Milán 0:0 (kon.) | Parma – Lazio 1:1 (kon.) | AS Řím – Sassuolo 1:1 (kon.)
Fiorentina – Sampdoria 2:1 (kon.) | Juventus – Neapol 3:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
2:1 (0:0)
Bologna FC
Neděle 10.11.2013, 15:00 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia (Bergamo) • Italská Serie A

Máme za sebou konec dnešního zápasu. Druhý poločas byl úplně jiný než první. První branku vstřelili domácí, hosté však za tři minuty vyrovnali. Poté byla hra vyrovnaná. V 93. minutě vypálil Lijava a vystřelil svému týmu tři body do tabulky. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (16:55:32)

90+4
    Lijava vyfasoval žlutou kartu za svlečený dres.

90+3
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    To byla panečku dělovka! MARKO LIJAVA vypálil zhruba ze třiceti metrů a Curci jeho střelu vyrazil jen do své branky! Tohle byla Curciho chyba.

90+2
    Teď je to nahoru dolů. Oba týmy cítí šanci vyhrát.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty nad rámec hracího času.

90
    Nakonec šli do útoku a málem z toho byla branka! Volej Garicse mířil do boční sítě!

89
    Vypadá to, že hosté jsou zatím s remízou spokojeni a drží míč na svých kopačkách.

86
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Maximiliano Moralez, přichází Franco Brienza.

86
    Domácí hráči kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.

84
    Kone se dostal ke střele ze třiceti metrů. Ta však neměla potřebnou razanci, a tak ji Consigli v pohodě chytil.

82
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Cristaldo, přichází Lazaros Christodoulopoulos.

82
    Po zblokovaném centru Moraleze budou domácí zahrávat rohový kop.

80
    Domácí hráči jsou u míče. Jde na nich vidět, že s remízou určitě spokojeni nejsou.

79
    Panečku, to je závěr utkání jako hrom.

77
    Bologna právě vstřelila branku!
    To snad není možné dámy a pánové! Bologna vyrovnaná! Hlavička Cristalda orazítkovala břevno, míč se ale odrazil k ROLANDOVI BIANCHIMU, a ten se svou hlavičkou do odkryté branky nemínil!

76
    Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, zatím ale nevymysleli nic většího.

75
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází José Ángel Crespo, přichází Rolando Bianchi.

74
    Konečně tady máme branku! DAVIDE BRIVIO vypálil zhruba ze třiceti metrů. Svou střelou po zemi k pravé tyči nedal Curcimu žádnou šanci!