Spišská N. Ves – Prešov 6:4 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 4:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 6:4 (kon.)
Bardejov – Senica 7:1 (kon.) | Prievidza – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.)
HC Topoľčany
6:4 (1:2, 2:1, 3:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Neděle 10.11.2013, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Skončilo sa stretnutie 1.HL v ktorom Topoľčany dokázali senzačne, avšak zaslúžene, poraziť hosťujúce Michalovce v pomere 6:4. To je odomňa na dnes všetko ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (19:41:42)

60:00

59:59
    Hostia sa už k strele nedostali a tak je tu koniec.

59:45
    Oddychový čas si vzali aj domáci, zrejme tréner Topoľčian chce dať svojím hráčom chvíľu na oddych.

59:45
    Ďalšie zakázané uvoľnenie domácich.

59:21
    Káčer sa dostal k puku ale od červenej prázdnu bránu minul.

59:07
    Vyhodenie Drahovského iba tesne minulo prázdnu bránu Dukly.

58:54
    Čo som predpovedal sa stalo skutočnosťou. Hostia hrajú bez brankára sú na ľade šiesti.

58:54
    Tréner hostí si vzal oddychový čas. Uvidíme v závere zápasu powerplay Michaloviec?

58:35
    Domáci sa konečne vymanili z pod tlaku a zaútočili. Strela dobrého však skončila iba vo výstroji Němca.

57:33
    Hosťom sa nepodarilo využiť presilovú hru a tak Topoľčany stále vedú o dva góly.

56:19
    Po prihrávke cez šírku útočnej tretiny Banovský zakončil iba priamo do Hippíka, ktorý už pôsobil prekonane.

55:33
    Andrej Drahovský dokázal zastaviť Stríža iba za cenu faulu a tak si odsedí 2 minúty na trestnej lavici za sekanie.

53:44
    Dukla dala gól!

Dukla znižuje náskok domácich. Spoza brány vykorčuloval MARTIN OPATOVSKÝ a zasunul puk pomedzi Hippíkove betóny. Asistencia: Jakub Kubiš.

53:21
    Domáci sú pri chuti! Pri prečíslení dvoch na jedného však Klačanský prestrelil bránu.

52:02
    Topoľčany dali gól!

Domáci využili ďalšiu presilovku! Po strele Denisa Šimurku ktorá sa odrazila od zadného mantinelu prekonal zmäteného Němca LUKÁŠ TVRDÍK. Asistencie: Libor Káčer, Denis Šimurka.

51:07
    Veterán slovenského hokeja Richard Šechný neudržal nervy a tak ho rozhodca poslal na 2 minúty na trestnú lavicu za hrubosť.

50:47

Po dobrej akcii Ľuboš Dobrý uvoľnil RASTISLAVA BARČÁKA, ktorý sa sám pred brankárom hostí nemýlil. Asistencia: Ľuboš Dobrý.