Spišská N. Ves – Prešov 6:4 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 4:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 6:4 (kon.)
Bardejov – Senica 7:1 (kon.) | Prievidza – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.)
HK Bardejov
7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
HC Dukla Senica
sk Neděle 10.11.2013, 18:00 • Zimný Štadión Bardejov • 1. liga (SR)

Skončil sa zápas 18. kola medzi HC 46 Bardejov a HC Dukla Senica. V tomto šlágri jasne dominovali domáci hokejisti, ktorí súpera prevýšili vo všetkých činnostiach. Bardejov sa tak vracia na čelo tabuľky práve pred jeho dnešným súperom – Senicou. Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa na ďalšie majstrovské zápasy. Dovidenia. (20:08:14)

Fanúšikovia ďakujú hráčom, hráči ďakujú fanúšikom. Ďakujeme aj my.

60:00

59:50
    Desať sekúnd pred koncom sa už domáci radujú z vysokej výhry.

59:30
    Štadiónom sa ozýva mohutný potlesk, Bardejov deklasuje Senicu!

59:05
    Domáci v plnom počte.

58:25
    Slovák a Dancsák proti jednému hráčovi Dukly, postavenie mimo hru.

57:41
    Jedna z posledných útočných akcií Senice končí na modrej čiare Bardejova.

57:05
    Vylúčený domáci hráč s číslom 18 – Segľa. Menší trest, krošček.

57:00
    Kto dnes prišiel na zápas, neľutuje. Rýchle tempo pokračuje.

56:13
    Šimčák napadá brankára Porubského, ten sa okabátiť nedal.

55:23
    Slovák chcel vystreliť, minul puk.

55:00
    Pät minút do konca stretnutia. Podarí sa Bardejovu zvýšiť? Teraz sa hrá v strede plochy.

54:42
    Prvá domáca formácia uväznila hosti pred bránou, brankár Porubský podržal svoj tím.

53:24
    Mexické vlny!

53:00
    Baláž vyviezol puk od vlastnej brány, k strele sa nedostal, následne Segľa vedľa.

51:18
    Senica už zápas zrejme zabalila. Domáci sú o krok vpred.

50:06
    V týchto minútach Bardejov súpera doslova valcuje ! Diváci si to patrične vychutnávajú potleskom a spevom. Na ukazovateli svieti stav 7:1.