Spišská N. Ves – Prešov 6:4 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 4:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 6:4 (kon.)
Bardejov – Senica 7:1 (kon.) | Prievidza – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.)
HK Gladiators Trnava
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Neděle 10.11.2013, 17:00 • ZŠ Trnava • 1. liga (SR)

Trnava zvíťazila 4:0 a tak aj druhý brankár Trnavy, Ivan Petrovič, vychytal čisté konto. Treba povedať, že sa naňho nenadrel, no patrí mu, ako i celému tímu, právom. Považská Bystrica sa ťažko dostávala už cez obranu, nič poriadne nevymyslela, bola bezzubá ako starý lenivý pes. (19:09:33)

60:00

59:30
    Vylúčenie Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za seknutie.

59:30
    Poláček ostal po zákroku na kolenách a nahnevane sekol odchádzajúceho Bustina zozadu po lýtkach.

59:04
    Bachratého spočiatku nenápadná akcia skončila dobrou strelou, no Mikoláš zasahuje betónmi.

58:09
    Baran si priťukol puk so spoluhráčom a prešmykol sa pomedzi dvoch, Mikoláš vyrazil jeho prvý strelecký pokus, k dorážke sa nedostal, pretože bránený spadol do brány. Diváci kričia gól.

57:17
    Baran zachytil puk od Kudleja, ale prihrávku na Dudáša poslal len do Kudleja. Ten sa tak dostal do útoku, Petrovič chytá strelu z pravého kruhu.

53:55
    Mikoláš naďalej v ohni striel, ale nateraz sa drží.

53:32
    Dudáš v strele na bránu neuspel, na dorážku vyzval Hlucha, ani z teto nezapršalo.

Dnešné stretnutie sleduje 242 divákov.

52:43
    Trnava dala gól!
    Trnava sa nenápadne dostala do pásma Jurákom, ktorý vyšperkoval prihrávku na úplne zabudnutého MARTINA KOVAĽA, ktorý zoči-voči Mikolášovi konečne uspel a zvyšuje na 4:0.
    Asistencia: Roman Jurák.

49:55
    Mikoláš nezachytil strelu na jeho bránu, Jurák sa snažil doraziť, ale nedokázal dvihnúť puk ponad jeho lapačku, uspel až MÁRIO POTOČEK.
    Asistencie: Roman Jurák a Martin Kovaľ.

47:54
    Poláček sa práve dostal na ľad a dostal prihrávku od Schmidta, trochu sa zamotal vpredu, ale puk si aj tak ponechal, no strela už nebola taká hrozivá, aká mohla byť.

46:44
    Vylúčenie Trnava – Dominik Kubica – dve minúty za podrazenie.

46:29
    Filo zachytil puk za kruhmi a vypálil, Zlocha nemal šancu na teč a nebude mať ani na dorážku, lebo Petrovič puk drží.

45:44
    Vylúčenie Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za seknutie. Hostia žiadajú aj trestné, ale Valach bol sotva v strednom pásme.

45:06
    Koledova dorážka zblízka, tesne mimo bránu.

43:58
    Hlinka už po tretí raz v zápase odmietol strelu na úkor kombinácie, zatiaľ mu to len raz vyšlo, teraz poslal puk hosťom.

43:22
    Kovaľ z prvej trestuhodne minul priestor brány! Traja Trnavčania sa postupne posúvali na bránu Mikoláša, ale neuspeli.

41:33
    Vzájomné vylúčenie – Trnava – Dominik Kubica – dve minúty za krosček a Považská Bystrica – Miroslav Ižvolt – dve minúty za seknutie.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 36. Šišmič (Čunderlík, Jurák), 39. Hluch (Hlinka, Baran), 50. Potoček (Jurák, Kovaľ), 53. Kovaľ (Jurák)

HK Gladiators Trnava: Petrovič – Poláček, Loydl, Marek Hronec, Hluch, Šišmič, U. Demo, Kubica – R. Jurák, M. Čunderlík, Kovaľ – Mi. Dudáš, Mir. Hlinka, M. Baran – Dal. Jančovič, D. Schmidt, Domajev – P. Hano, M. Potoček, D. Rosa – Bachratý ml.
    HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Filo, Šuda, S. Prášek, Balušík, Ftorek – S. Valach, Ja. Kostelanský, Koleda – Bustin, Zlocha ml., Pardavý ml. – Kudlej, Vokulič, I. Líška – Kršjak, Ižvolt.

Rozhodčí: Krist – Kuník, Nosek