Boston – Toronto 3:1 (kon.) | Detroit – Tampa 2:3 (po pr.) | Carolina – Minnesota 2:3 (1:3 po s.n.)
Columbus – NY Islanders 5:2 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Dallas – Chicago 2:5 (kon.)
Arizona – Washington 4:3 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Vancouver 5:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
New York Islanders
Neděle 10.11.2013, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Pro dnešek je to tedy vše, příště, ideálně opět s NHL, opět na shledanou. (03:38:37)

1. Ryan Johansen (CBJ) 1+2
    2. Brandon Dubinsky (CBJ) 1+2
    3. R. J. Umberger (CBJ) 1+0

Československá stopa v utkání:
    Marián Gáborík (CBJ) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:12

Columbus ruší svou sérii proher a dnes poráží New York Islanders 5:2. Utkání bylo dvě třetiny vyrovnané, Isles ale ve třetí třetině nenavázali na dobrý výkon z úvodních třetin a utkání celkem lacino prohospodařili. Blue Jackets vítězí mimo jiné i díky velmi organizované činnosti v defenzivě.

60:00

59:32
    Zápas se dohrává, Columbus směřuje k přerušení série proher...

58:52
    Columbus právě vstřelil branku!
    JAMES WISNIEWSKI se trefuje přes celé hřiště do prázdné branky, je rozhodnuto... Asistence: Sergej Bobrovsky.

58:38
    Columbus ale pokračuje v precizní obraně i teď...

57:56
    Hosté odvolávají brankáře!

57:05
    Nátlak hostů odráží připravený Bobrovsky.

56:29
    Oddechový čas pro domácí.

56:29
    Icing domácích.

55:36
    Carkner rozehrává další útok hostů, ti ale dnes neustále naráží na důslednou obranu Columbusu.

54:36
    Cizikas zavezl puk do pásma, akce hostů ale velmi rychle končí po nepřesném pasu.

53:38
    Čas hostům ubíhá pochopitelně velmi rychle, nic ale nenasvědčuje případnému snížení.

52:23
    Icing Isles.

51:25
    Isles se snaží o vytvoření tlaku v útočném pásmu, Columbus je dnes ale jednoduše lepším týmem a soupeři toho příliš nepovoluje.

50:50
    Do brejku směřují domácí.

50:00
    Jsme v půlce třetí třetiny, domácí drží dvoubrankový náskok – jako jediný tým ze všech, které v NHL nyní hrají své zápasy...

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 7. Dubinsky (Letestu, Ťutin), 30. Johansen (Dubinsky), 41. Umberger (Wisniewski, Johansen), 44. Atkinson (Johansen, Dubinsky), 59. Wisniewski (Bobrovsky) – 20. Nielsen (Boulton, MacDonald), 34. Hickey (Tavares, Donovan)

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky – Ťutin, Johnson, Wisniewski, Murray, Prout, Nikitin – Gáborík, Anisimov, Umberger – Atkinson, Johansen, Dubinsky – MacKenzie, Letestu, Foligno – Boll, Chaput, Comeau.
    New York Islanders: Nabokov – Hamonic, MacDonald, Hickey, Donovan, Carkner, Ness – Okposo, Tavares, Vanek – Bailey, Nielsen, Bouchard – Boulton, Regin, Grabner – Martin, Cizikas, McDonald.

Rozhodčí: Leggo, Peel – Heyer, Kovachik

Diváci: 18 144