Chabarovsk – Kazaň 6:3 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 5:0 (kon.) | Novokuzněck – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.)
Novosibirsk – Viťaz 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Doněck 2:1 (kon.)
Ufa – Záhřeb 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Spartak Moskva 5:0 (kon.) | CSKA Moskva – Barys 3:0 (kon.)
Riga – Omsk 3:1 (kon.) | Lev – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Pátek 15.11.2013, 19:05KHL

Přeji krásný zbytek večera, na shledanou! (21:18:43)

Domácí Slovan Bratislava dokázal během třetí třetiny otočit stav tohoto utkání. Hosté si zasloužili odvést aspoň jeden bod, ale to se jim nepovedlo. Slovan po výtečné třetí třetině vítězí v domácím utkání a získává důležité body.
    Střely na bránu: 22:37
    Vhazování: 26:32
    Vyloučení: 4:5.

60:00

59:31
    Slovan právě vstřelil branku!
    MARIO BLIŽŇÁK definitivně rozhoduje toto utkání. Ač sehostující hráči snažili zabránit Slovanu skórovat do prázdné brány rukama i nohama, nepodařilo se jim to. Asistence: Michel Miklík, .Michal Vondrka.

59:10
    Miklík netrefil prázdnou bránu.

58:52
    Slovan se nikam nežene.

58:39
    Michal Vodrka byl podražen Lepistöm. Šance hostů jsou vynulovány.