Chabarovsk – Kazaň 6:3 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 5:0 (kon.) | Novokuzněck – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.)
Novosibirsk – Viťaz 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Doněck 2:1 (kon.)
Ufa – Záhřeb 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Spartak Moskva 5:0 (kon.) | CSKA Moskva – Barys 3:0 (kon.)
Riga – Omsk 3:1 (kon.) | Lev – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
Lev Praha
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pátek 15.11.2013, 19:00 • Tipsport arena • KHL

To je pro dnešek vše. Hezký večer. (21:19:58)

Dlouho se zdálo, že lvi budou hrát prodloužení ve třetím domácím utkání v řadě. V závěru třetí třetiny ale dostal čtyřminutový trest Savinainen, čehož Pražané využili. Dělovkou od modré čáry rozhodl Oystrick. Jugra tak prohrála už devátý zápas za sebou.

59:40
    Mäenpää natahuje čas kroužením kolem středního pásma.

58:55
    Lvům pokračuje přesilovka, ovšem Jugra útočí, jak může.

57:52
    Lev Praha právě vstřelil branku!
    NATHAN OYSTRICK se konečně prosadil! Kanadský bek byl na modré čáře střelecký aktivní celý zápas, teď se jeho dělovka konečně ujala. Birjukov toho moc neviděl. Asitence: Jiří Sekáč

57:42
    Oystrick pálí od modré čáry. Střelu srazil jeden z bránících hráčů Jugry.

56:56
    Savinainen (vysoká hůl, 2+2). Řepík se po nešetrném zákroku dlouho zvedal z ledu. Lvi mají skvělou příležitost rozhodnout.

56:55
    Signalizovaná výhoda pro Lva.

56:19
    Teď to ale Kňazev mohl napravit. Po chytré nahrávce zpoza brány měl na pravém kruhu dobrou střeleckou pozici. Vehanen ale včas zasáhl.

55:17
    Domácí v plném počtu. Jugra důležitou přesilovku absolutně nezvládla.

54:12
    Azevedo mohl jít dopředu, ale místo toho poslal puk zpět.

53:52
    Lvi vyhazují a lidé tleskají.

53:17
    Řepík (zdržování hry). Že by kritická situace pro Lva? Jugra bude hrát přesilovku necelých sedm minut před koncem třetí třetiny.

52:44
    Sekáč hledal Thörnberga na modré čáře. Přihrávka ale byla příliš prudká. Později se však druhá lajna přece jen dopracovala ke střele, kterou ale Birjukov pokryl.

51:53
    Mäenpää se vydal kupředu a střílel z pravé strany. Jeho rána ale šla mimo.

50:59
    Po nepříliš nebezpečném útoku Lva vyráží dopředu první lajna Jugry. Ani ta ale nevyprodukovala nic nebezpečného.

Daniel Poláček

Branky a nahrávky: 29. Sekáč (Thörnberg, Ševc), 58. Oystrick (Sekáč) – 8. Savinainen (Starosta)

Lev Praha: Vehanen (Engren) – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Jaakola, O´Byrne, Mikuš, Humphries – Ridderwall, Azevedo, Klepiš – Sekáč, Zackrisson, Thörnberg – Birner, Novotný, Řepík – Matai, Cingel, Pacovský
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Kukin) – Chvostov, Šefer, Trončinský, Pepeljajev, Starosta, Sokolov, Ďakov, Petrov – Sitnikov, Žukov, Kňazev – Savinainen, Dixon, Smoleňák – Chlyncev, Krysanov, Buljanskij – Gusev, Gorbunov, Plotnikov

Rozhodčí: Beljajev, Olenin – Zacharenkov, Pavlov