Otrokovice – Chodov 6:8 (kon.) | Vítkovice – Ostrava 4:0 (kon.) | Sparta – Liberec 5:3 (kon.)
Bohemians – Bulldogs 5:2 (kon.) | Kladno – Pardubice 6:4 (kon.)
FbŠ Bohemians
5:2 (0:0, 4:2, 1:0)
Bulldogs Brno
Neděle 17.11.2013, 18:00 • SH TJ Tatran Střešovice, Sibeliova 368, Praha 6 • Livesport Superliga

Tři body zůstávají v Praze, když hráči Bohemians přemohli Buldoky z Brna poměrem 5:2. Góly jsme viděli pouze ve druhé třetině, úvodní a závěrečná dvacetiminutovka skončila bez branek. Největší zásluhu na vítězství domácích měl Martin Šimek, jenž zaznamenal tři kanadské body (2+1).

Z Prahy je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (11:01:21)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 27:23 (8:8, 12:9, 7:6).
    Vyloučení: 2:3.
    Využití: 1:0.
    V oslabení: 0:0.

Nejlepší hráči:

FbŠ Bohemians: Martin Šimek (2+1)
    itelligence Bulldogs Brno: Luděk Ondráček (1+0)

60:00

59:01
    Brno zkouší power-play!

58:59
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Souhra Ondřeje Kozáka a VOJTĚCHA BAGINA končí gólem, druhý jmenovaný se trefil dnes podruhé. Asistence: Ondřej Kozák.

56:30
    Zápas se dohrává bez větších šancí.

54:28

52:28
    Martin Komenda (BRN) usedá dnes podruhé na trestnou lavici, po neproměněném trestném střílení domácích obdržel obránce Bulldogs dvě minuty za vysokou hůl.

Kód přestupku: 904.
    Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:3.

52:28
    Trestné střílení neproměnil Martin Šimek.

52:28
    Bezprostředně poté, co Martin Komenda zasáhl míček směřující na Jakuba Šárku vysokou holí, bylo nařízeno trestné střílení.

51:00
    Omlouváme se za technické problémy.

50:50

50:18
    Koutný se netrefil z úhlu do odkryté branky.

49:42
    Jakůbek přestřelil.

48:50
    Početní výhoda pro Brno. Na dvě minuty za opakované přestupky vyloučen Martin Kisugite (BOH).

Kód přestupku: 923.
    Celkem TM v dnešním utkání: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

48:29
    Coufal minul.

47:48
    Ondráček nevyzrál na Rytycha, rozehrávka pro domácí.

47:04
    Bagin nezužitkoval šanci z dobré střelecké pozice.

45:58
    Hra je na obou stranách plná nepřesností.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 27. Šimek (Šárka), 31. Bagin (Šimek), 38. Kopecký (Bagin), 39. Šimek (Šárka), 59. Bagin (Kozák) – 34. Coufal (Kadlec), 40. Ondráček (Koutný)

FbŠ Bohemians: Rytych (Mazák) – Kisugite, Forman, Lupáč, Čihák, Chlumský – Šimek, Bagin, Kopecký, Kordoš, Zapletal, Piskáček, Poláček, Zezulka, Kozák, Růžek, Šárka. Trenéři: Jiří Uher, Michal Jedlička.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

Bulldogs Brno: Kejík (Jurčík) – Kočí, Jeski, Komenda, Hrazdíra, Jakůbek – Kadlec, Jalový, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Koutný, Mendrek, Sládeček, Grich, O. Veselý, Ondráček. Trenér: Rudolf Škubal.

Rozhodčí: Oskar Novák, Přemysl Škaloud