Zenit – Atlético 1:1 (kon.) | Celtic – AC Milán 0:3 (kon.) | Ajax – Barcelona 2:1 (kon.)
FCSB – Schalke 0:0 (kon.) | Basilej – Chelsea 1:0 (kon.) | Arsenal – Marseille 2:0 (kon.)
Dortmund – Neapol 3:1 (kon.) | Porto – Austria 1:1 (kon.)
FC Porto
1:1 (0:1)
FK Austria Vídeň
Úterý 26.11.2013, 20:45 • Estádio do Dragão, Porto • Liga mistrů

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:38:25)

Domácí dnešní utkání nezvládli. Svého soupeře sice jasně přehrávalo, Porto i ve druhém poločase Austrii téměř k ničemu nepustilo, i tak ale z tohoto tlaku dokázali domácí vytěžit pouze bod, když se ve 48. minutě trefil Martínez. V té době, na začátku druhého poločasu, to vypadalo na jasnou záležitost a téměř nikdo nepochyboval, že by Porto nemělo přidat ještě jeden gól. Jenže hosté se nakonec k remíze dobránili a do Vídně si tak odváží z Porta jeden bod.

Zákroky brankáře Heltona – 0.

Zákroky brankáře Heinze Lindnera – 8.

90+3
    V posledních vteřinách ještě žlutá karta pro hostujícího Leovace.

90+2
    Další obrovská šance Porta, Jackson Martínez je sám na pravé straně před Lindnerem, kterého ale nedokázal překonat, skvělý reflexivní zákrok gólmana Austrie!

90+1
    Tři minuty se rozhodl hlavní sudí nastavit k dnešnímu utkání.

90+1
    Quintero to zkouší přímo na branku, ale snadný míč pro Lindnera.

90
    Zajímavá standardní situace pro Porto.

90
    Rogulj fauluje Jacksona Martíneze a dostává za tento faul na vlastní polovině žlutou kartu.

89
    Čas se Portu povážlivě krátí, domácí mají velkou převahu, ale v útočné fázi je to bída...

87
    Lindnerovi zbylo pouze rozpřáhnout po nebezpečné přihrávce soupeře za obranu Austrie, ale ve vápně nebyl nikdo v modrobílém, kdo by usměrnil míč do branky hostů!