Union Berlín – Kaiserslautern 0:3 (kon.) | Hamburg – Kolín nad Rýnem 2:1 (kon.) | Schalke – Hoffenheim 1:3 (kon.)
Saarbrücken – Dortmund 0:2 (kon.)
1. FC Saarbrücken
0:2 (0:1)
Borussia Dortmund
Úterý 03.12.2013, 20:30 • Stadion Ludwigspark, Saarbrücken • Německý pohár

Pro dnešek je to ode mě. Od komentování zápasu mezi Saarbrückenem a Borussií Dortmund se s Vámi loučí Tomáš Reiner. Na shledanou. (22:25:12)

Borussia Dortmund potvrdila roli favorita a ve třetím venkovním zápase německého poháru v řadě vítězí na hřišti Saarbrückenu a může se radovat z postupu do čtvrtfinále. O osudu zápasu rozhodl Schieber, na jehož gól z prvního poločasu navázal krátce po přestávce Hofmann. Konečný výsledek. Saarbrücken 0 Borussia Dortmund 2.

90
    Nad rámec zápasu není potřeba nic nastavovat. V dnešním duelu už se víc nestane.

87
    Dnešní zápas už se dohrává jen z povinnosti. Dortmund dělí od postupu do čtvrtfinále už jen necelých 180 vteřin.

84
    Borussia Dortmund dnes předvádí plně koncentrovaný výkon a i když do zápasu zbývá ještě šest minut, o vítězi je již rozhodnuto.

83
    STŘELY CELKEM: Saarbrücken 4 Borussia Dortmund 27

81
    Do konce zápasu zbývá necelých deset minut plus nastavení, dokáže Saarbrücken se zápasem ještě něco udělat?

80
    Borussia u míče.

79
    Také Saarbrücken využil poslední střídání. Forkela nahradil Kruse.

77
    Hofmann se ocitl ze střeleckého úhlu a poté správně hledal centrem Ducksche, toho ale k hlavičce nepustil pozorný Knipping.

76
    Do konce zápasu zbývá 15 minut. Borussia vede na hřišti Saarbrückenu stále 2:0.

75
    Borussia připravila poslední střídání. Ze hřiště odešel Mkhitaryan, kterého nahradil Ducksch.

75
    Mkhitaryan vystřelil, jeho střela ale pouze prověřila Ochseho pozornost.

73
    DRŽENÍ MÍČE: Saarbrücken 18% Borussia Dortmund 82%

72
    Borussia v dnešním zápase dominuje po všech směrech, nejen na rohové kopy.

71
    ROHOVÉ KOPY: Saarbrücken 1 Borussia Dortmund 5

70
    Hofmann napřáhl zpoza šestnáctky k pěkné střele, která skončila metr nad břevnem!

70
    Hráči BVB rozehráli rohový kop, bránu Ochse ale neohrozili.

Tomáš Reiner

Branky: 19. Schieber, 48. Hofmann

Karty:   56. Korte (SAA), 60. Knipping (SAA)

1. FC Saarbrücken: Ochs – Falkenberg, Fisher, Knipping, Marque – Forkel (79. Kruse), Korte – Plut, Deville (63. Humbert), Hoffmann, Ziemer (46. Rathgeber)
    Náhradníci: Müller, Schneider, Göcer, Humbert, Kruse, Stegerer, Rathgeber

Borussia Dortmund: Langerak – Großkreutz (66. Piszczek), Friedrich, Sokratis, Durm – Kirch, Kehl (C) – Hofmann, Mkhitaryan (75. Ducksch), Aubameyang (66. Blaszczykowski) – Schieber
    Náhradníci: Weidenfeller, Piszczek, Sarr, Amini, Blaszczykowski, Ducksch, Lewandowski

Rozhodčí: Marco Fritz. Asistenti: J. Salver, M. Petersen. Čtvrtý rozhodčí: M. Pickel