Spezia – Pescara 3:0 (kon.) | Avellino – Frosinone 2:1 (kon.) | Bologna – Siena 1:2 (po pr.)
Parma – Varese 4:1 (kon.)
Spezia Calcio
3:0 (2:0)
Delfino Pescara 1936
Úterý 03.12.2013, 15:00Italský pohár

Končí pohárové utkání, ve kterém domácí Spezia snadno přehrála Pescaru. Hosté hráli od třicáté minuty v devíti, a proto pro ně bylo nesmírně těžké vzdorovat soupeři ještě hodinu.

Domácí zvítězili v poměru 3:0 a soupeře k ničemu závratnému nepustili. Spezia tak postupuje do osmifinále. (16:58:51)

90+2
    Odkopl, což bylo to poslední, co se v tomto utkání stalo.

90+1
    Pigliacelli úspěšně zasáhl, nyní bude odkopávat.

90
    Nastaveny byly dvě minuty.

88
    Spezia právě vstřelila branku!
    Domácí zpečetili své vítězství! Chyby obrany využil EMMANUEL RIVAS, který několik metrů za vápnem na středu hřiště chopil míč a šel vstříc gólmanovi. Ten sice vyběhl, ale gólu nezabránil. Míč mu prolétl kolem těla ve výšce ramen.

87
    Pescara se znovu dostala pod tlak, Spezia se snaží o další gól.

87
    Madonna centroval z pravé strany, ale nikoho ve vápně nenašel.

86
    Spezie s rohem nikterak neuspěla, míče se ujímá Pescara.

86
    Rohový kop pro Speziu.

85
    Mislav Orsic dorážel míč do odkryté branky, ale trefil jednoho z obránců, který mu vpadl do osy dráhy střely.

84
    Utkání se dohrává na polovině hostů, kde s míčem operuje Spezia. Té se daří hlídat míč i čas.

82
    Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Fornito, přichází Selasi.

81
    Ze středu hřiště střílel Mislav Orsic, ale míč, který poslal ve výšce kolen, letěl mimo branku.

80
    Do konce dnešního utkání zbývá něco málo přes deset minut. Spezia během nich pravděpodobně dokráčí k zaslouženému vítězství, které dost možná zpečetí třetí brankou. Pescara je pod tlakem a hraje bez míče, k ničemu se nedostává.

79
    Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Migliore, přichází Ashong.