Swansea City
1:1 (0:1)
Hull City AFC
Pondělí 09.12.2013, 21:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League

Utkání končí nerozhodně 1:1, když na poločasové vedení Hullu odpověděl vyrovnávací trefou v 60. minutě stoper Chico. Otočit zápas ve svůj prospěch už se Swansea nepovedlo. Velšané se v tabulce posunuli na 10. místo, Hullu patří 12. pozice. To je z 15. kola Premier League, hezký zbytek pondělního večera a příští víkend u dalších zápasů z anglické nejvyšší soutěže napočtenou. (22:53:11)

90+4
    Shelveymu se střela vůbec nepovedla, následně ještě centroval Dyer, ale našel pouze připravenou náruč McGregora.

90+3
    Kombinace domácích je však hodně nervózní, což stoprocentně vyhovuje hráčům ve žlutočerném.

90+1
    Z levé strany zkoušel centrovat Davies, ale hostující obrana si počínala opět bezchybně.

90
    Martin Atkinson, hlavní sudí, nastaví 4 minuty!

90
    Shelveyho pas za obranu odhlavičkoval dobře postavený Chester.

89
    Do konce utkání schází pouze několik málo minut. Podaří se některému z týmů ukořistit vítězství?

87
    Swansea se nastěhovala před pokutové území Hullu, ale hosté se brání, co jim síly stačí.

85
    Další emoce vzbudil souboj Sagba s Floresem, po kterém se domácí stoper skácel k zemi. Sudí Atkinson však nechává hru plynout dále.

85
    Do pokutového území Hullu létá jeden míč za druhým, ale obrana hostů se brání úspěšně.

83
    Chico Flores sestřilil Meylera a po zásluze vidí žlutou kartu.

82
    Žlutou kartu si vysloužil také Shelvey.

82
    Hosté natahují čas, jak se dá, jeden bod má pro ně cenu zlata. Rozhodčí Atkinson však ukazuje, že vše zohlední v rámci nastavení.

81
    Rohový kop se Swansea...ano, opět nepovedl.

80
    Oba dva jsou za vzájemnou potyčku oceněni žlutou kartou.

80
    Swansea vybojovala rohový kop, ale mezitím se před šestnáctkou Hullu strhla pořádná mela, ve které hlavní roli sehráli Sagbo s Williamsem.

79
    Pozuelo přistrčil míč do běhu Michuovi a jeho křižnou střelu musel McGregor reflexivně vyrazit!