Austrálie – Česko 10:34 (kon.) | Paraguay – Španělsko 9:29 (kon.) | Německo – Tunisko 26:20 (kon.)
Polsko – Argentina 31:17 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 21:17 (kon.) | Angola – Norsko 21:26 (kon.)
Austrálie
10:34 (4:15)
Česko
Čtvrtek 12.12.2013, 14:45 • SBC Vojvodina • Mistrovství světa žen

Šampionát dnes ale ještě nekončí. Zhruba za 25 minut změří sály Němky s Tunisankami. I z tohoto zápasu se můžete těšit na onlajn přenos. (16:35:48)

To je z tohoto zápasu vše, děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. Víkend je již za rohem a ještě, než půjdete na zábavu, tak rozhodně sledujte poslední zápas českých házenkářek ve skupině! Ten začíná zítra v 19 hodin a 15 minut.

Češky se radují! Australanky byly bez šance. Češky odehrály opravdu výborný zápas a na šampionátu si připisují druhé vítězství! Nejlepší hráčkou zápasu byla vyhlášena Martina Crhová, která na turnaji zaznamenala skvělých osm branek.

60
    Konec zápasu. (10:34)

60
    Tak přece jenom Australanky vstřelí deset branek. O to se před malou chvílí postarala Brunsbergová, čímž zápas končí. (10:34) (10:34)

60
    Začala poslední minuta zápasu. Ještě že neplatí oblíbené "Kdo dá góla vyhrál"... (9:34) (9:34)

59
    Úspěšný blok Poznarové. Češky nehodlají zápas vypustit ani přes jednoznačné vedení. Do zápasu zbývá jedna minuta a pár vteřin. (9:34) (9:34)

58
    Van Busselová už toho má plné zuby a přepouští své místo Mededové. Ta toho dnes moc neodehrála. (9:34) (9:34)

57
    Úplně stejná akce se opakuje znovu... Satrapová chytila slabou střelu Smiljanicové a poslala dlouhý pas na Salčákovou. Ta byla úspěšná i tentokrát. (9:34) (9:34)

57
    Další senzační zákrok Satrapové, která znovu poslala Salčákovou do úniku! Ta zakončila nekompromisně... (9:33) (9:33)

56
    Růčková míjí branku Kentové o pár centimetrů. Zvolila technickou střelu, která se však mezi tři tyče nevešla. (9:32) (9:32)

56
    Výborně to provedla Crhová, která pohodlně prošla přes bránící Boydovou a střelou na vzdálenější tyč se nemýlila. (9:32) (9:32)

55
    Poznarová se trefuje přesně k pravé tyči! Češky své soupeřky nešetří a i nadále nadělují! (9:31) (9:31)

54
    Satrapová si připsala další zákrok, čímž prakticky založila další hezkou akci českého týmu, kterou přesně zakončila Selucká, která přidala třicátý gól českého celku. (9:30) (9:30)

53
    ... ty ale o míč následně přicházejí. Těžit z toho mohla Salčáková, ale branku netrefila. (9:29) (9:29)

53
    Hrbková to myslela dobře, ale Kentovou nepřekonala. Do útoku tak mohou vyrazit Australanky. (9:29) (9:29)

52
    Po střele Cookové, která zamířila mimo, zůstala na palubovce ležet Kutlvašrová. K té okamžitě přibíhají lékaři české výpravy. A sympatická házenkářka opouští hřiště po svých. Vypadá to, že bude v pořádku. (9:29) (9:29)

52
    Jason Hoppner na to reaguje oddechovým časem. Nenapadá mě ale, co by svým svěřenkyním mohl říct. (9:29) (9:29)

52
    Předchozí příspěvek bych mohl zkopírovat pomocí ctrl+c a ctrl+v... naprosto stejná akce. Neuvěřitelné, co Australanky dnes nezkazí. Zřejmě je to podmíněno i tím, že už nemají o co hrát. (9:29) (9:29)

Petr Horčička

Austrálie: 1 Harbortová, 12 Kentová – 2 Royová, 3 Dohertyová, 4 Thomasová, 5 Lidblomová-Salmanová, 6 Cooková, 7 Sörensenová, 8 Potocká, 11 Van Busselová, 14 McAfeeová, 15 Smiljanicová, 16 Boydová, 17 Brunsbergová, 61 Bentwitchová, 77 Mededová.
    Česko: 12 Raníková, 16 Satrapová – 3 Knedlíková, 5 Keclíková, 7 Chrenková, 8 Poznarová, 9 Salčáková, 10 Růčková, 11 Kutlvašrová, 13 Černá, 14 Vítková, 15 Hrbková, 18 Luzumová, 19 Štěrbová, 22 Crhová, 24 Selucká.

Rozhodčí: Birch a Stenrand (oba DAN)