Hull City – Manchester Utd. 2:3 (kon.) | Aston Villa – Crystal Palace 0:1 (kon.) | Cardiff – Southampton 0:3 (kon.)
Chelsea – Swansea 1:0 (kon.) | Everton – Sunderland 0:1 (kon.) | Newcastle – Stoke 5:1 (kon.)
Norwich – Fulham 1:2 (kon.) | Tottenham – West Brom 1:1 (kon.) | West Ham – Arsenal 1:3 (kon.)
Manchester City – Liverpool 2:1 (kon.)
Manchester City
2:1 (2:1)
Liverpool FC
Čtvrtek 26.12.2013, 18:30 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League

To je z mé strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů z anglického fotbalu se někdy těším na počtenou! (20:32:38)

Citizens se díky vítězství posunuli v tabulce na druhé místo a na vedoucí Arsenal ztrácí jediný bod. Liverpool se propadl na čtvrtou příčku s tříbodovou ztrátou na lídra.

Je konec! Ve druhém poločase se již skóre neměnilo a šlágr 18. kola Premier League tak lépe zvládl Manchester City, který udolal Liverpool 2:1. Hosté šli ve 24. minutě zásluhou Coutinha do vedení, ovšem za domácí o sedm minut později vyrovnal po rohu kapitán Kompany a v nastaveném čase první půle se štěstím překonal Mignoleta Negredo. Ve druhém dějství si domácí především hlídali výsledek. Největší šanci Liverpoolu na vyrovnání spálil v 73. minutě Sterling, který po přihrávce Suáreze zblízka přestřelil domácí bránu.

Avizované nastavení je téměř pryč, domácí navíc vhazují.

90+3
    Hendersonovi se vůbec nepovedl centr. Suárez sice míč u brankové čáry doběhl, ale pomezní mu odmával ofsajd.

90+2
    Míč teď mají domácí a šetří čas.

90+1
    Suárez dostává žlutou kartu za to, že dohrál brankáře Harta, který měl v té chvíli míč již v náručí.

90+1
    Ještě čtyři minuty.

89
    Luis Suárez teď sklízí pískot a bučení příznivců City. Ti si totiž myslí, že útočník Liverpoolu filmoval.

89
    Po rohu se snažil dostat k míči Suárez, v klinči domácích hráčů padl na zem, ale o penaltě nemůže být řeč.

88
    Cissokho získal roh pro LFC.

88
    Kolarov zahrával standardní situaci. Poslal balón jen do náruče Mignoleta.

87
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Javi García.

86
    Moses ve středu hřiště fauloval za žlutou kartu Zabaletu.

86
    Touré vybojoval na útočné polovině míč a pořádně provětral pravou stranu obrany Reds. Skóre se ale nemění.