Sparta – Plzeň 3:1 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Slavia – Brno 5:5 (kon.)
Umbro – Prešov 3:3 (kon.) | Sparta – Slavia 3:1 (kon.) | Dukla Praha – Umbro 1:3 (kon.)
Plzeň – Brno 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Prešov 2:4 (kon.) | Plzeň – Slavia 3:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Umbro 2:1 (kon.) | Sparta – Brno 4:3 (kon.) | Dukla Praha – Prešov 2:4 (kon.)
Slavia – Dukla Praha 4:0 (kon.) | Brno – Umbro 7:6 (po pen.) | Sparta – Bohemians 1905 3:2 (kon.)
Plzeň – Prešov 2:3 (po pen.) | Bohemians 1905 – Plzeň 2:4 (kon.) | Sparta – Prešov 2:1 (kon.)

Prešov právě vstřelil branku!
    Je hotovo, do prázdné branky zpečetil vítězství Prešova LUBOŠ PUHÁK. Brankář Bohemians ještě zle vyčinil rozhodčím za to, že nepostavli bránícího hráče Prešova při standardní situaci dále.

20
    Míč na polovině Prešova, tlak Klokanů vrcholí.

19
    Sadílkova střela sražena na rohový kop.

19
    Bohemka samozřejmě tlačí, případná porážka jí může hodně zkomplikovat boj o postup.

18
    Je vyrovnáno! LUBOŠ PUHÁK vyřešil souboj jeden na jednoho velmi dobře a ranou na vzdálenější tyč dokonal další obrat tohoto zápasu.

16
    Slunéčko po dlouhém výhozu od vlastního brankáře zkoušel v pádu zakončit, ale nakonec se přes Jakubíka prosadil jen částečně!

15
    Oba týmy potřebují vyhrát či alespoň bodovat, podle toho se také odvíjí poslední minuty, kdy se šance střídají na obou stranách.

14
    JOZEF DAŇKO hned po rozehrávce vystřelil a Tatran srovnává na 2:2!

13
    Bohemians právě vstřelili branku!
    JAKUB SLUNÉČKO krásnou střelou na vzdálenější tyč vzápětí strhává vedení na stranu Pražanů.

12
    Je vyrovnáno! TOMÁŠ PANENKA si všiml, že brankář Aštary dělá v brance pohyb směrem doleva a nachytal ho lehkou střelou k tyči do jeho protipohybu.

11
    Daňko postupoval s Mišenčíkem ve dvojici, ale střelu druhého jmenovaného zablokoval vracející se Krejčík.

11

10
    Poločas se dohrává, Prešovští jsou lepší a pohyblivější. Zaslouženě také vedou.

9
    Karol Dobiáš se na lavičce Bohemians rozeřval na Patrika Dobiáše za to, že řešil nadějné přečíslení místo střely kličkou, po níž ztratil balon.

8
    Zápasu zatím chybí nějaké výraznější emoce, poločas se chýlí ke konci, viděli jsme jeden gól a nemnoho dalších šancí.

7
    Na druhé straně vystřelil Slunéčko pouze do Prusáka. Pak se ještě do voleje z levé strany opřel Hruška, ani on neuspěl.

6
    Prešov zůstává i nadále aktivnějším týmem.

Radek Barkman

Branky: 12. Panenka, 13. Slunéčko – 5. Makara, 14. Daňko, 18. Puhák, 20. Puhák

Bohemians Praha 1905: Petr Králíček – Lukáš Hartig, Vladimír Hruška, František Jakubec, Michal Hiráň, Stanislav Krejčík, Zdeněk Koukal, Stanislav Levý, Tibor Mičinec, Vítězslav Mojžíš, Jaroslav Němec, Marek Nikl, Michal Petrouš, Zdeněk Prokeš, Vladimír Sadílek, Milan Škoda.
    FC TATRAN Prešov: Jozef Aštary – Patrik Durkáč, Jozef Ďurica, Ján Frölich, Miroslav Hajdučko, Miloš Jakubík, Bartoloměj Juraško, Jaroslav Lejko, Konstantin Makara, Albín Mišenčík, Marek Petruš, Marián Prusák, Luboš Puhák, Michal Šťastný, Pavol Vytykač.