Jaroslavl – Čeljabinsk 1:0 (1:0 po s.n.) | Čerepovec – Magnitogorsk 0:4 (kon.) | Viťaz – Spartak Moskva 4:3 (2:1 po s.n.)
Minsk – Kazaň 1:2 (kon.) | Záhřeb – Dynamo Moskva 0:5 (kon.) | Doněck – N.Novgorod 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Slovan – Nižněkamsk 4:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Ak Bars Kazaň
Pátek 27.12.2013, 17:00KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem:

HC Dinamo Minsk: 29

AK Bars Kazaň: 33

3. třetina:

HC Dinamo Minsk: 14

AK Bars Kazaň: 10

Je dobojováno, hosté nakonec těsné vedení udrželi a odváží si z Minsku důležité tři body. Ve třetí třetině zvýšil vedení Kazaně ve 46. minutě Obuchov, ale domácím se podařilo za necelé dvě minuty snížit na 1:2 zásluhou Drozda, ovšem to bylo ze strany domácího Dinama maximum. Na víc dnes domácí proti skvěle hrajícímu soupeři neměli a celkem po zásluze prohrávají, byť "pouze" o gól.

60:00

59:52
    Vhazování po levici Barulina, závěrečné vteřiny se neskutečně "natahují"...

59:52
    Po střele od modré, z pravé strany, Barulin drží puk ve své výstroji a přerušuje hru.

59:42
    Osmnáct vteřin před koncem třetí třetiny vhazování před Barulinem, domácí získávají puk.

59:42
    Puk znovu opouští třetinu Kazaně a míří na zakázané uvolnění.

59:28
    Domácí se opět dostávají před Barulina.

59:15
    Až Nikulin vyhazuje puk ze třetiny.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, domácí stále v útočném pásmu.

58:52
    Dinamo drží útočné pásmo.

58:37
    A pozor, domácí to zkouší v šesti, Lalande zůstává na lavičce, branka Dinama je prázdná!

58:37
    Rozhodčí přerušují hru, bude se vhazovat po levici Barulina.

58:30
    Tomáš Surový zaváží puk po pravé straně za branku Kazaně.

57:25
    A když už se to Krajíčkovi povede, zaveze Kitarov puk do útočného pásma. kde ho odevzdá soupeři.

57:05
    Po vhazování před Lalandem zůstávají hosté v útočném pásmu, domácí nemohou rozehrát.

56:45
    Bars nyní "svírá" svého soupeře v jeho třetině.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 48. Drozd (Usenko) – 3. Burmistrov (Stapleton, Medvěděv), 46. Obuchov

HC Dinamo Minsk: Lalande (Šelepňjov) – Filičkin, Krajíček, Šinkjevič, Goroško, Usenko, Kaznadej, Šeleg – Stas, Jefimenko, Matěruchin – Platt, Surový, Gavrus – Drozd, Dadonov, Kitarov – Zacharov, N. Osipov, Kirjuščenkov
    Ak Bars Kazaň: Barulin (Garipov) – Nikulin, Kornějev, Heshka, Medvěděv, A. Osipov, Panin – Těreščenko, Lukojanov, Petrov – Stapleton, Varnakov, Burmistrov – Svitov, Pesonen, Obuchov – Bodrov, Golubjov, Svěčnikov, Tkačjov, Fajzullin

Rozhodčí: Gofman, Čerenkov – Koposov, Otmachov