Nantes – Nice 4:3 (kon.) | Troyes – Évian TG 3:1 (kon.) | Lyon – Marseille 2:1 (kon.)
FC Nantes
4:3 (0:1)
OGC Nice
Středa 15.01.2014, 18:45 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Francouzský Ligový pohár

To je z mé strany vše, přeji hezký večer. (20:36:52)

A je dobojováno. Sledovali jsme fantastické utkání, které nabídlo sedm branek. Hostující celek vedl po prvním poločase 1:0, ale domácí dokázali stav otočit a dostali se do vedení 2:1. Pak ale hosté opět vyrovnali, jenže domácí se opět dostali do vedení. V 85. minutě znovu vyrovnal Cvitanich, ale poslední slovo měl chvíli před koncem Gakpé, který poslal Nantes do dalšího kola Francouzského Ligového poháru. Nutno dodat, že domácí celek byl dnes aktivnější a postoupil zcela zaslouženě.

90+3
    Domácí drží míč a kontrolují konec zápasu.

90+2
    Z rohu ale hosté nic nevytěžili a vypadá to, že domácí si postup pohlídají.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Rohový kop pro Nice.

90
    A málem bylo vyrovnáno! Ve vápně se dostal ke střele Palun a míč skončil těsně vedle levé tyče!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí drží míč na polovině svého soupeře a kráčí za postupem.

87
    Nantes právě vstřelili branku!
    Tak to je neskutečné, protože domácí jdou opět do vedení. Z obrovské dálky napřáhl dnes výborně hrající SERGE GAKPÉ a míč zapadl přesně k pravé tyči.

86
    Domácí se ještě tlačí dopředu a snaží se vstřelit rozhodující branku. Konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

85
    Nice právě vstřelilo branku!
    A je opět vyrovnáno. Po střele z vápna vyrazil Riou míč pouze před sebe, kde byl DARÍO CVITANICH, který neměl problém uklidit míč do prázdné branky.

85
    Ale ani z desátého rohového kopu nedokázali domácí ohrozit branku Nice.

84
    Rohový kop pro domácí celek.

83
    Hosté opět střídají. Odešel Brüls a zahraje si Cvitanich.

82
    Hodně zajímavá a kuriózní situace. Riou chytil vysoký centrovaný míč a zacouval s ním do branky, podle hostujících hráčů překročil domácí brankář brankovou čáru, ale rozhodčí byl blízko a gól z toho nakonec není.

81
    Rychlou akci hostujícího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

80
    A na domácí straně dohrál Trebel a zahraje si Bangoura.

Jakub Kopřiva

Branky: 48. Đorđević, 52. Đorđević, 78. Vizcarrondo, 87. Gakpé – 18. Digard, 72. Kolodziejczak, 85. Cvitanich

Karty:   15. Vizcarrondo (NAT) – 19. Amavi (NIC), 47. Kolodziejczak (NIC)

FC Nantes: Riou – Vizcarrondo, Cichero, Alhadhur, Cissokho, Bessat (46. Audel), Déaux, Trebel (80. Bangoura), Veretout, Gakpé, Đorđević
    Náhradníci: Aristeguieta, Ismaël Bangoura, Touré, Bedoya, Audel, Djidji, Dupé

OGC Nice: Ospina – Genevois, Kolodziejczak, Abriel (70. Bauthéac), Bruins, Digard, Brüls (83. Cvitanich), Mendy, Palun, Bosetti (79. Maupay), Amavi
    Náhradníci: Bauthéac, Cvitanich, Véronèse, Rafetraniaina, Puel, Gomis, Maupay