Jihoafr. republika – Mali 1:1 (kon.) | Nigérie – Mosambik 4:2 (kon.)
Jihoafrická republika
1:1 (1:0)
Mali
Středa 15.01.2014, 16:00 • Cape Town Stadium, Kapské Město, JAR • Africké mistrovství národů

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:53:29)

A je konec, více se v dnešním utkání nestane, oba týmy se rozcházejí po nerozhodném výsledku 1:1, když domácí sice vedli po proměněném pokutovém kopu z 25. minuty, ale hostům se podařilo ve druhém poločase zásluhou Sidibého v 55. minutě vyrovnat a tento výsledek vydržel až do konce.

90+4
    Lerato Chabangu dostává ještě žlutou kartu a Mali již po vypršení nastaveného času rozehraje volný kop na polovině soupeře.

90+3
    Poslední vteřiny dnešního utkání, Malijci jsou v samém závěru aktivnější!

90+1
    Ještě tři minuty se bude hrát dnešní utkání.

90
    V poslední minutě ještě Sissoko prokličkoval z pravého křídla až do vápna, tam ale v souboji s dvěma obránci JAR ztrácí míč.

89
    Sidibé zkouší technickou střelou z levé strany překvapit Khuneho, ale chtělo to více přesnosti.

88
    Pattison spěchal za přihrávkou na polovině Mali, ale dříve byli u míče obránci Mali.

87
    Autové vhazování Mali ve středu hřiště.

86
    Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Mahamadou Traoré, přichází Oumar Kone.

85
    Sudí Mouhamad volá na hřiště lékaře týmu Mali.

85
    Posledních pět minuta mají oba týmy na vstřelení rozhodujícího gólu.

83
    Odkop od branky Mali, míč směřuje až na polovinu JAR, kde ho ale získává soupeř.

82
    Střídání v týmu Jihoafrická republika: ze hřiště odchází Siphiwe Tshabalala, přichází Lerato Chabangu.

80
    Poslední desetiminutovka utkání před námi, hra se opět vyrovnala, hosté nakopávají míč na polovinu soupeře.

78
    Z pravé strany pálí z voleje Doumbia, ale míč prolétl vysoko nad brankou.

77
    Diawara se opět dere do zakončení, tentokrát pálí z pravé strany, míč končí mimo branku, ale je to rohový kop pro Mali.

77
    Khune "zachytil" za pronikajícího Diawaru v pokutovém území, na takové zákroky si musí dávat pozor.