Olomouc – Přerov 8:3 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:3 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
AZ Havířov
2:3 (1:1, 0:0, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 16.01.2014, 17:22 • K&K PNEU Aréna Havířov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Konec zápasu. (19:32:30)

V samostatných nájezdech zvítězil tým VHK Vsetín.
    ROMAN PŮČEK rozhodl povedeným nájezdem.

Michal Koňařík zavěsil pod horní tyčku! Je rozhodnuto.

64:08
    Rzekanowský jel po hrubé chybě obránce sám na brankáře, ale jeho blafák skončil na betonu roztaženého Matouška!

63:44
    Havířov se dostal k několika šancím, ale stav je stále nerozhodný a "hrozí" nám nájezdy.

63:08
    Frojda se dostal do dvou velkých šancí. Nejprve trefil bránícího hráče a puk málem skončil za Matouškem, podruhé z dorážky trefil pouze brankáře!

62:37
    Rzekanowský byl při přechodu do útočné třetiny vytlačen za branku.

61:33
    Havířov zvolil nastřelení na brankáře Matouška a možnost vystřídat.

60:51
    Kováč musel pokrýt další puk. Vsetín se dokázal dostat k vyrovnání, což je pro ně palivo do dalšího boje.

60:12
    Hra je přerušena na ledě zůstaly ležet dva puky.

60:01

Hosté se dokázali dostat k vyrovnání při hře bez brankáře a nyní nás čeká 5 minutové prodloužení.

60:00

59:25
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté vyhráli vhazování a od modré se trefil pořádnou bombou ONDŘEJ ŠEVČÍK. Brankář AZetu nic neviděl.
    Asistence: Michal Koňařík.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 14. Mrowiec (Cihlář, Kalus), 44. Ligocký – 20. Janošek (Šarman), 60. Ševčík (Koňařík), rozh. náj. Půček

AZ Havířov: Kováč (Sonnek) – Frojda, Kalus "C", Kozubek, Adámek, Srníček, Szturc – Honsa, Mrowiec "A", Lenomar, Rzekanowski, Cihlář, Pacoň, Pawliczek "A", Cháňa, Hýsek, Ligocký, Hynek
    VHK ROBE Vsetín: Matoušek (Sachr) – Kašpar, Krůžela, Nadymáček, Kollár, Kostka, Ševčík "A" – Koňařík, Šarman, Dubnický "C", Paroušek, Hrňa, Janošek, Půček, Weintritt, Paťava, Čechmánek

Rozhodčí: Krenželok – Patrman, Stonavský