Helas Brno – Hradec Králové 2:1 (kon.) | Rádio Krokodýl Brno – Tango Brno 1:7 (kon.) | Chrudim – Balticflora Teplice 5:3 (kon.)
Interobal Plzeň – Slavia 3:5 (kon.) | Kladno – Sparta 1:3 (kon.) | Benago Praha – Vysoké Mýto 6:2 (kon.)
konec
FK Chrudim
5:3 (4:1)
FC Balticflora Teplice
Pátek 17.01.2014, 20:00 • Sportovní hala Chrudim • 1. FUTSAL liga
   
  39:04
  Chrudim právě vstřelila branku!
  LUKÁŠ REŠETÁR jako správný kapitán proměnil rychlý protiútok domácích a přibližuje tím ERA-PACK k zisku tří bodů – 5:3!
   
  38:59
  Roman Mareš od poloviny hřiště trefuje tyč!
   
  38:24
  Teplice právě vstřelily branku!
  Nyní to ale Balticflora vymyslela náramně a necelých sto vteřin před závěrečnou sirénou máme zaděláno na opravdové drama! Po kombinaci na jeden dotek zakončil tvrdou ranou do odkryté branky MICHAL SALÁK – 4:3!
   
  37:14
  De Oliveira poslal k zemi brankáře Žďánského, který se snažil rychle rozehrát a může být rád, že uviděl pouze žlutou kartu.
   
  37:01
  Do konce zbývají pouhé tři minuty, nový kouč na lavičce Teplic si bere oddechový čas!
   
  34:54
  Lukáš Rešetár zastavil protiútok Teplic faulem, od rozhodčího si za to vysloužil žlutý kartónek.
   
  34:01
  Ribeiro Emerson ve stoprocentní šanci ztroskotal na vybíhajícím brankáři Žďánském!
   
  33:10
  Chrudim se definitivně snaží rozhodnout dnešní střetnutí, další rohový kop skončil na noze Lukáše Rešetára, který tečovanou dělovkou jen o centimetry přestřelil branku Balticflory!
   
  32:14
  A do třetice Max! Nyní přestřelil hostující klec z voleje po rohovém kopu!
   
  32:04
  Vzápětí měl Max další obrovskou šanci, Severino jeho zakončení skvěle zlikvidoval!
   
  31:42
  Tak to je velká smůla! Dnes snad popáté duní za Severinem tyčka! Tentokrát jí napálil Max!
   
  29:46
  Teplice právě vstřelily branku!
  Deset minut před koncem zápasu přichází komplikace pro domácí, PAULO FERREIRA chytře a hlavně přesně prostřelil Žďánského mezi nohama a vykřesává pro hosty ještě naději – 4:2!
   
  26:29
  Michal Salák se ocitl sám před chrudimským gólmanem, ten ho ale vynikajícím zákrokem vychytal!
   
  24:16
  Chrudimi se podařilo vstřelit gól přes celé hřiště, Koudelkovo odkopnutí ale před tím škrtlo strop haly, a tak branka pochopitelně nemůže být uznána!
   
  23:14
  Max velmi šikovně posunul na Douglase, který z bezprostřední blízkosti napálil balon do tyče! Málem jsme tu měli hattrick!
   
  19:31
  Novotného centr z voleje v akrobatické pozici poslal jen těsně mimo Paulo Pinto!
   
  17:54
  Douglas si velmi šikovně obešel posledního obránce a poté také gólmana, byl však již příliš v úhlu a trefil tak jen boční síť. Velmi se teď na něj zlobí Dentinho, který byl úplně sám před prázdnou brankou, přihrávku od svého brazilského kolegy však nedostal!
   
  16:53
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Lukáš Rešetár táhl rychlý protiútok, udělal chytrou kličku brankáři, který ho následně musel faulovat. Díky ponechané výhodě se k míči dostal DOUGLAS, který s pomocí břevna vrátit ERA-PACKu tříbrankový náskok – 4:1!
   
  15:04
  Teplice začínají přidávat pod kotlem! K odraženému míči se dostal Paulo Ferreira, tvrdou dělovkou však napálil pouze obličej Maxe! Hosté ještě reklamují ruku, ale myslím si, že ta se zde pískat nemá.
   
  13:56
  Teplice právě vstřelily branku!
  Hosté vzápětí snižují na rozdíl dvou gólů! Po skrumáži před brankou Žďánského vyšla z chumlu těl dorážka PAULA PINTA, která k radosti teplických příznivců zapadla přesně k pravé tyči chrudimské svatyně – 3:1!
   
  13:24
  Chrudim právě vstřelila branku!
  ERA-PACK přidává třetí branku a navyšuje své slušné vedení! Roman Mareš vymyslel geniální přihrávku, našel na brankové čáře volného MATĚJE SLOVÁČKA, kterému pouze stačilo nastavit nohu – 3:0!
   
  11:59
  Tak jsem to zakřikl! Ribeiro César unikal po pravé straně, rána na vzdálenější tyč byl chrudimským brankářem vykopnuta až do stropu hlavy. Po delší době Žďánský opět podržel svůj tým!
   
  09:50
  Dentinho rozehrál rohový kop na nabíhající Lukáše Rešetára, jenž technickou střelou opět orazítkoval bližší tyč klece Balticflory!
   
  09:30
  Dougas nadvakrát dorážel z bezprostřední blízkosti, druhý jeho pokus vytěsnil Severino v leže na tyč!
   
  08:09
  Něco podobného nyní mohlo skončit také gólem na druhé straně! Severino nákopem až od vlastní branky našel hlavu naskakujícího Goncalvese de Oliveiru, jenž předskočil Žďánského! Jeho hlavička proskákala opravdu milimetry od levé tyče!
   
  07:03
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Hala v Chrudimi vybuchuje radostí podruhé! Felipe od poloviny hřiště stříleným centrem našel ROMANA MAREŠE, který jemnou tečí zaskočil Severina a navýšil náskok ERA-PACKu na rozdíl dvou branek – 2:0!
   
  06:13
  Pět vteřin po vedoucí brance mohl srovnat Paulo Pinto, ze skvělé pozice ale těsně přestřelil Žďánského klec!
   
  06:08
  Chrudim právě vstřelila branku!
  A nyní již ani obranná teplická tvrz neodolala! K míči se dostal DOUGLAS, ve velké vzdálenosti od branky udělal kličkou a neuvěřitelnou dělovkou pod břevno nedal hostujícímu Severinovi žádnou šanci zasáhnout – 1:0!
   
  05:35
  Vzápětí měl před sebou Rešetár poloodkrytou svatyni, z dobré pozice ji ale trestuhodně minul! Více než slušně zaplněná sportovní hala v Chrudimi se zatím baví futsalem!
   
  05:03
  Rozehrávka rohového kopu skončila na Dentinhově noze, jeho dělovka končí na levé tyči Severinovy svatyně!
   
  04:40
  Šance opravdu střídá šanci! Po ztrátě Felipeho táhli Tepličtí protiútok tři na dva, který střelou po zemi zakončil Ferreira! Chrudimský gólman nepředvedl úplně nejjistější zákrok, míč se mu vykutálel do tyče! Nakonec to pro devítinásobného mistra dobře dopadlo!
   
  03:57
  Chrudimští dostali po chybě gólmana standardní situaci ze skvělé pozice, Dentinho udělal kličkou brankáři, zakončení do prázdné branky mu znemožnili pozorní obránci!
   
  03:09
  V Chrudimi panuje naprosto strhující atmosféra! Lukáš Rešetár postupoval sám na brankáře, míč mu ale utekl, a tak musel jít do skluzu. Gólman Severino vyběhl a jeho ránu vytěsnil mimo tři tyče!
   
  02:01
  Hosté skvěle rozkombinovali chrudimskou obranu, Novotný měl stoprocentní šanci na otevření střeleckého účtu! Brankář Žďánský však vytáhl skvělý zákrok a udržel čisté konto!

  Petr Dejnožka

  Branky: 6. Douglas, 7. Mareš R. (Felipe), 13. Slováček (Mareš R.), 16. Douglas (Rešetár), 39. Rešetár – 13. Paulo Pinto, 29. Ferreira, 38. Salák

  Karty:   34. Rešetár (CHR) – 37. de Oliveira (TEP)


  FK Chrudim: Žďánský (Stejskal) – Mareš R., Popelka, Max, Dentinho, Douglas, Rešetár, Felipe, Mareš M. II, Koudelka, Chmelík, Slováček
  FC Balticflora Teplice: Severino (Kalina) – Sláma, Holý, Saláák, Ribeiro Cesar, Novotný, Ferreira, Kiliján, Paulo Pinto, Mažári, Ribeiro Emerson, de Oliveira

  Rozhodčí: Henych, Černý – Chládek