Buffalo – Florida 3:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:5 (kon.) | Washington – Ottawa 0:2 (kon.)
Columbus – Los Angeles 5:3 (kon.) | New Jersey – St. Louis 7:1 (kon.) | Dallas – Minnesota 4:0 (kon.)
Colorado – Toronto 2:5 (kon.) | Edmonton – Vancouver 1:2 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 2:3 (kon.)
Dallas Stars
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Minnesota Wild
Středa 22.01.2014, 02:00 • American Airlines Center • NHL

To je ze zápasu mezi Dallasem a Minnesotou vše, já se budu těšit u dalších zápasů NHL zase někdy příště, nashledanou! (04:52:01)

Československá stopa v utkání:
    V utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hráč.

Minnesota: 9

Máme konec a Dallas v tomto zápase vítězí 4:0. Minnesota dnes byla velmi nedisciplinovaná, jelikož nasbírala 21 trestných minut a jedno trestné střílení, které jako jedinou branku třetí třetiny proměnil Jordie Benn. Pro Lehtonena je to druhé čisté konto v sezóně.

60:00

59:07
    Sergej Gončar vyloučen za sekání.

59:02
    Ballardova střela zblokována.

58:24
    Granlundův pokus vyráží Lehtonen pravým betonem.

57:21
    Mitchell si vybruslil do předbrankového prostoru, ale do jeho zakončení mu strčil hůl Dillon.

56:27
    Matt Cooke osvobozuje Minnesotu ze sevření dlouhým výhozem.

55:48
    Scandella vyhazuje až za bránu Dallasu.

54:54
    Torrey Mitchell vyloučen na dvě minuty za hákování.

54:11
    Střelu Matta Cooka chytá Lehtonen a raději ji podrží ve své lapačce.

54:01
    Za sundané rukavice současně vyloučeni Clayton Stoner a Vernon Fiddler.

54:01
    Stoner si to chtěl rozdat v pěstním souboji s Fiddlerem, ale rozhodčí tuto bitku okamžitě ukončují.

52:31
    Ballardovu střelu Lehtonen vyrazil a poradil si i s následnou dorážkou Veilleuxa.

Robert Novotný

Branky a nahrávky: 14. Roussel (Fiddler, Goligoski), 17. Cole (Goligoski, Benn), 34. Whitney (Gončar, Eakin), 52. Benn (TS)

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Goligoski, Dillon, Daley, Jordie Benn, Rome, Gončar – Jamie Benn, Seguin, Ničuškin – Roussel, Eakin, Garbutt – Cole, Peverley, Chiasson – Horcoff, Fiddler, Whitney
    Minnesota Wild: Kuemper (Gustafsson) – Suter, Brodin, Scandella, Prosser, Ballard, Stoner – Niederreiter, Granlund, Pominville – Heatley, Coyle, Zucker – Cooke, Brodziak, Fontaine – Veilleux, Haula, Mitchell

Rozhodčí: Gord Dwyer, Eric Furlatt – Darren Gibbs, Tony Sericolo