Boston – Florida 6:2 (kon.) | Toronto – Tampa 3:2 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:3 (kon.)
Philadelphia – Detroit 5:0 (kon.) | Buffalo – Washington 4:5 (po pr.) | Montreal – Carolina 3:0 (kon.)
St. Louis – New Jersey 3:0 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:4 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:0 (kon.)
Calgary – Chicago 5:4 (po pr.) | Anaheim – Minnesota 2:4 (kon.)
Buffalo Sabres
4:5 (1:2, 2:2, 1:0 - 0:1)
Washington Capitals
Středa 29.01.2014, 01:30 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (04:16:56)

Washington právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, druhý bod berou Capitals. Výhru v prodloužení jim trefil obránce MIKE GREEN, který zužitkoval fantastickou přihrávku Ovečkina přes útočné pásmo. Obránce s číslem 52 tak už jen zakončoval do prázdné brány. Asistence: Alex Ovečkin.

60:40
    Sabres zahrávají jen na icing.

60:01

Rozhodnout bude muset prodloužení či nájezdy...

60:00

59:40
    Nahození od modré chytá připravený Enroth.

58:49
    Jeden z posledních útočných výpadů třetí třetiny zakládají domácí...

57:38
    Caps kombinují v útočném pásmu, po nepřesné přihrávce ale domácí osvobozuje Ennis.

56:22
    Vhazuje se po levici Enrotha, Washingtonu se ale ve třetí třetině zatím vůbec herně nedaří.

55:00
    Sabres kombinují v útočném pásmu, k zakončení se ale nedostali. Lépe si nevedl ani Brouwer na druhé straně.

53:25
    Po střele Ehrhoffa končí puk jen v rohu kluziště, Holtby zasahovat nemusel.

52:16
    Zápas se pomalu blíží do prodloužení, oba soupeři hrají ale i nadále ofenzivně, vyhrát tak mohou oba soupeři...

51:12
    Alznerovo nahození od modré Enroth vyrazil, kupředu spěchají Sabres.

50:08
    Laich to chtěl zkusit z levého kruhu, jeho střelu ale blokuje první bránící hráč soupeře.

49:00
    Buffalo má nyní veškerou herní iniciativu, Washington je pod tlakem.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 14. Ehrhoff (Moulson, Ennis), 22. Hodgson (Moulson, Ennis), 32. Varone (Foligno, Flynn), 47. Hodgson – 4. Ovečkin (Bäckström, Brouwer), 5. Ovečkin (Green, Johansson), 31. Green (Orlov, Beagle), 37. Brouwer (Erat, Ovečkin), 61. Green (Ovečkin)

Buffalo Sabres: Enroth (Miller) – Myers, Tallinder, Ruhwedel, Ehrhoff, Weber, Sulzer – Girgensons, Ennis, Moulson – Leino, Hodgson, Ott – Varone, Flynn, Foligno – Ellis, Konopka, Scott.
    Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) – Alzner, Carlson, Green, Orlov, Carrick, Erskine – Ovečkin, Bäckström, Johansson – Brouwer, Laich, Erat – Wilson, Beagle, Chimera – Ward, Wellman, Fehr.

Rozhodčí: VanMassenhoven, Devorski – Miller, Nowak

Diváci: 18 690