Pittsburgh – NY Rangers 3:4 (1:2 po s.n.) | Carolina – Florida 5:1 (kon.) | New Jersey – Edmonton 2:1 (po pr.)
Arizona – Chicago 2:0 (kon.) | San Jose – Columbus 3:2 (kon.) | Philadelphia – Calgary 2:1 (kon.)
St. Louis – Winnipeg 4:3 (2:0 po s.n.) | Boston – Ottawa 7:2 (kon.)
New Jersey Devils
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Edmonton Oilers
Sobota 08.02.2014, 01:10 • Prudential Center, Newark • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:32:35)

Martin MARINCIN (WSH) 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:32

Střela Jona Merilla rozhodla toto utkání, New Jersey Devils nakonec tedy vydřeli "povinnou" výhru nad Edmontonem a udrželi se tak reálně ve hře o postup do play-off. Pro českého fanouška je potěšující, že se dnes ve skvělém světle představil Jaromír Jágr, stejně tak i Marek Židlický a nakonec se ve druhé polovině zápasu zlepšil i Patrik Eliáš s Alešem Hemským, kterého jsme v dresu Oilers v úvodu téměř vůbec nezaregistrovali.

62:34
    Devils právě vstřelili branku!
    Bránící Maricin prohrál souboj v rohu vlastní třetiny, puk vybojoval Henrique, který přihrává Ryderovi, ten nachází volného JONA MERRILLA, jenž čeká na levé straně a protože má dostatek času i prostoru na střelu, přesně zamířil a překonává Bryzgalova, New Jersey vítězí. Asistence: Michael Ryder a Adam Henrique.

62:15
    Ryder zaváží puk do útočného pásma.

61:32
    Ale dobrou práci odvedl ve vlastní třetině bránící Maricin, puk mají hosté.

61:05
    Jágr může rozehrát z vlastního pásma.

60:43
    Eliáš míjí branku z levé strany, ve velmi dobré pozici!

60:18
    Domácí zahajují prodloužení se čtveřicí Židlický, Greene, Eliáš a Clowe.

Martin MARINCIN (WSH) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:10

Ani po šedesáti minutách se nerozhodlo o vítězi, následuje tedy pětiminutové prodloužení a pokud ani pak gól nepadne, budeme svědky závěrečných samostatných nájezdů.

60:00

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 12. Lokťjonov (Salvador, Jágr), 63. Merrill (Ryder, Henrique) – 12. Hall (Jakupov, Nugent-Hopkins)

New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Fayne, Greene, Salvador, Židlický, Merrill, Harrold – Zubrus, Lokťjonov, Jágr – Eliáš, Zajac, Brunner – Clowe, Henrique, Ryder – Carter, Gionta, Bernier
    Edmonton Oilers: Bryzgalov (Scrivens) – N. Schultz, J. Schultz, A. Ference, Fraser, Marincin, Petry – Hall, Nugent-Hopkins, Jakupov – Perron, Gagner, Eberle – Hendricks, Gordon, Hemský – Gazdic, R. Smyth, Jones

Rozhodčí: Rooney, L'Ecuyer – Barton, Lazarowich

Diváci: 16 592