Cardiff – Aston Villa 0:0 (kon.) | Hull City – Southampton 0:1 (kon.) | West Ham – Norwich 2:0 (kon.)
West Brom – Chelsea 1:1 (kon.)
West Bromwich Albion
1:1 (0:1)
Chelsea FC
Úterý 11.02.2014, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (22:59:48)

Dnešní utkání končí remízovým výsledkem 1:1. Chelsea se dokázala dostat v prvním poločase do vedení po brance Ivanoviće, ale domácí se nevzdali a v 87. minutě dokázali vyrovnat, když se hlavou prosadil Anichebe. Chelsea tak získává pouze bod a zítra může přijít o první příčku v tabulce.

90+7
    K centru Williana se dostal ve vápně Foster. Utkání je u konce.

90+6
    Střela Williana zpoza velkého vápna byla sražena na rohový kop.

90+5
    Domácí se po rohovém kopu do zakončení nedostali, ale drží se s míčem na útočné polovině.

90+5
    Z protiútoku ale hodně pozlobil obranu Chelsea Anichebe, který se dokázal dostat ke střele, která byla sražena na rohový kop.

90+4
    Chelsea se pokouší o vstřelení branky a kombinuje na útočné polovině.

90+3
    Z dobrých dvaceti metrů se do míče opřel Ivanović, ale jeho střela branku těsně minula.

90+1
    Nad rámec dnešního utkání bude nastaveno 6 minut.

90
    Zpoza velkého vápna zkusil technicky vystřelit Brunt, který nakonec poslal míč těsně nad břevno.

89
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ramires, přichází Mohamed Salah.

89
    Žlutou kartu za faul na středu hřiště obdržel Matić.

88
    Žlutou kartu dostává Victor Anichebe (West Bromwich Albion).

87
    West Brom právě vstřelil branku!
    West Brom srovnává na 1:1. Berahino našel z levé strany ve vápně hlavu VICTORA ANICHEBEHO, který poslal míč do pravé tyče, od které se odrazil do branky.