B. Bystrica – Nowy Sącz 4:0 (kon.) | Senica – Paksi 1:3 (kon.) | Rostov – Plzeň 1:1 (kon.)
FK Senica
1:3 (0:1)
Paksi SE
sk Čtvrtek 13.02.2014, 14:00Přípravný zápas

Seičania dnes podľahli maďarskému tímu 1:3.

Po prvej polovici hry prehrávali 0:1. Na to dokázal po piatich minútach druhého dejstva odpovedať striedajúci Gava, no po 16. minútach hráči Paksi SE dokázali zvýšiť na 1:2 a 5 minút pred koncom z bieleho bodu poistili svoje víťazstvo.

Stretnutie sa práve začalo.

Seničania dnes odohrajú posledný prípravný duel v rámci tureckého sústredenia.

Corgoňligista odohral v Turecku dve stretnutia – najprv sa stetol s Krasnodarom , ktorému podľahol 0:2.

Druhý zápas s Luckom už bol vydarenejší a Záhoráci mohli vyhrať. Skóre otvoril Jakub Kosorín minútu po tom, čo vystiredal Irobisa, ktorý v prvom dejstve spálil tutovku. 5 minút pred koncom pokazil Slovákom radosť Bikalvi, ktorý vyrovnal. Stav sa potom už nezmenil a stretnutie tak skončilo 1:1.

Senický stopér Petr Pavlík pred zápasom s maďarským Paksi SE pre webstránku FK Senica vyhlásil, že v poslednom stretnutí sa budú snažiť vyhrať.
    Či sa tak stane zistíte, keď budete sledovať zmeny na našej stránke Onlajny.eu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.