Rádio Krokodýl Brno – Balticflora Teplice 4:5 (kon.) | Tango Brno – Vysoké Mýto 7:1 (kon.) | Chrudim – Sparta 5:2 (kon.)
Interobal Plzeň – Helas Brno 1:4 (kon.) | Kladno – Hradec Králové 3:1 (kon.) | Benago Praha – Slavia 2:5 (kon.)
konec
FC Rádio Krokodýl Brno
4:5 (2:1)
FC Balticflora Teplice
Pátek 14.02.2014, 20:001. Futsal liga
   
  40
  Nosko měl na noze vyrovnávací branku, po svém důrazu před bránou však trefil obětavého protihráče, který mu do rány na poslední chvíli padl. Jinak by to klidně mohl být gól!
   
  40
  Agromeli Brno právě vstřelilo branku!
  Tak to bude ještě drama! Na vrcholu útočné čtveřice napřáhl domácí TOMÁŠ MICA, jeho dělovku si však do vlastní brány srazil jeden z hostujících hráčů. Bez asistence.
   
  38
  Teplice právě vstřelily branku!
  Napodruhé se již hostující borci dokázali prosadit a odskakují poprvé v zápase na dvoubrankový rozdíl. Brněnského brankáře překonal z levé strany MICHAL HOLÝ. Asistence: Michal Holý.
   
  38
  Ribeiro mohl definitivně zlomit odpor domácích, po chybě v brněnské rozehrávce ale mířil jen do připraveného brankáře Sáry.
   
  35
  A další velká šance domácích. Z přečíslení tři na dva mířil Veselovský jen do povyběhnutého brankáře hostí!
   
  35
  Nosko z pravé strany mířil na vzdálenější tyč, tu však o pouhý centimetr či dva nedokázal trefit!
   
  34
  Teplice právě vstřelily branku!
  Bleskový protiútok hostí na druhé straně a Teplice se vrací do vedení! PAULO COSTA PINTO dostal míč na pravé křídlo a z voleje ho dokázal dopravit do domácí branky. Pěkně mu ho z levé strany naservíroval kapitán Novotný. Euforie brněnského týmu z vyrovnání je tak rychle uhašena. Asistence: Jiří Novotný.
   
  33
  Agromeli Brno právě vstřelilo branku!
  Z rychlého protiútoku domácí tým srovnává a můžeme začít prakticky od začátku. MARTIN NOSKO se sám před hostujícím brankářem nemýlil. Asistence: Tomáš Veselovský.
   
  28
  Teplice právě vstřelily branku!
  Hosté dokonávají obrat v utkání! Střelu Slámy z levého křídla vyrazil domácí brankář Sára jen na nohy MICHALA SALÁKA, který měl již jednoduchou práci. Asistence: Zdeněk Sláma.
   
  27
  Domácí se začínají dostávat zpět do hry, hlavička Noska mířila jen těsně nad břevno teplické brány. Arénou to jen zadunělo.
   
  26
  Teplice právě vstřelily branku!
  Obrovský tlak hostujícího celku končí srovnávací brankou. Po velké hrubce v obraně Brna se sám před brankářem zjevil JEAN PIERRE BRANDT a ten nedal gólmanovi Sárovi šanci. Logické vyústění celé situace, hosté ve druhé části jsou jednoznačně lepším celkem. Bez asistence.
   
  25
  Hostům se málem jejich hra bez brankáře nevyplatila. Rána gólmana Thiaga byla tentokrát zblokována brněnskou obranou a jeden z domácích hráčů poslal z otočky míč vysokým obloukem směrem do prázdné brány. Míč ovšem v kleci neskončil, zastavila ho pravá tyč!
   
  24
  V akci i hostující gólman! Jeho pumelenice pořádně protáhla brněnského strážce brány Sáru.
   
  20
  Obrovská šance hostí v závěru poločasu. Salák dostal míč za brněnskou obranou, sám před prázdnou bránou ale nepochopitelně trefil mimo. Více než stoprocentní gólovka hostí brankou na 2:2 nekončí.
   
  18
  Agromeli Brno právě vstřelilo branku!
  Domácí se vrací do vedení! Rychlý brejk dva na jednoho zakončil střelou z pravého křídla do prázdné brány LUKÁŠ MATYSKA, kterému míč předložil perfektně jeho spoluhráč Nosko. Asistence: Martin Nosko.
   
  17
  Pumelenice Veselovského z dvacetimetrové vzdálenosti pořádně protáhla hostujícího brankáře.
   
  16
  Žlutá karta pro druhého teplického hráče – tentokrát pro Jean Pierre Radta.
   
  16
  Na hřišti začíná přituhovat, k vidění bylo několik tvrdých soubojů a dohrání soupeře! Emoce pracují na plný plyn!
   
  14
  Žlutá karta pro teplického Novotného, přímý kop pro Agromeli ze zajímavé pozice.
   
  10
  Teplice právě vstřelily branku!
  Hosté v desáté minutě dorovnávají krok, míč do poloodkryté brány doklepl útočník JOAO VICTOR PEZAO. Asistence: Jean Pierre Brandt.
   
  3
  Agromeli Brno právě vstřelilo branku!
  Domácí se ujímají vedení, z pravého křídla se nechytatelnou ránou prosadil LUKÁŠ VESELOVSKÝ. Asistence: Tomáš Mica.

  Pavel Kuba

  Branky: 3. Veselovský (Mica), 18. Matyska (Nosko), 33. Nosko (Veselovský), 40. Mica – 10. Pezao (Brandt), 26. Brandt, 28. Salák (Sláma), 34. Pinto (Novotný), 38. Holý (Sláma)

  Karty:   14. Novotný (TEP), 16. Radt (TEP)


  FC Rádio Krokodýl Brno: Sára – Vrána, Březina, Ševčík, Nosko, Mica, Matyska, Nedělník, Veselovský, Sýkora.
  FC Balticflora Teplice: Thiago – Novotný, Sláma, Holý, Salák, Kižiján, Žák, Mažári, Costia, da letra, Ribeiro, Goncalues, Brandt, Kialina.