Villarreal – Celta Vigo 0:2 (kon.) | Granada – Real Betis 1:0 (kon.) | Getafe – Real Madrid 0:3 (kon.)
Ath. Bilbao – Espanyol 1:2 (kon.) | Sevilla – Valencia 0:0 (kon.)
Sevilla FC
0:0 (0:0)
Valencia CF
Neděle 16.02.2014, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla (kapacita: 45 500) • Španělská LaLiga

A je dobojováno! Sevilla hrála pomalu celou druhou půli přesilovku po vyloučení Costy, navíc Rakitić neproměnil pokutový kop a další parádní zákroky předvedl gólman Diego Alves. Dnešní zápas mezi oběma mužstvy tak skončil nerozhodně 0:0, což odpovídá i jejich pozici v tabulce, která je nadále stejná. (22:53:00)

90+4
    Valencie odkopává míč až ke gólmanu Betovi a sudí již drží píšťalku v ruce. Konec zápasu.

90+3
    Čeryšev padl ve vápně jako pytel brambor a sudí ihned vytahuje žlutou kartu za simulování. A protože to je již pro obránce Sevilly druhá žlutá v zápase, tak následuje červená. Domácí tak také dohrají zbylou minutu v desíti.

90+3
    Bernat poslal míč akrobatickým způsobem do bezpečí.

90+2
    Přetažený pas nikoho z domácích nenašel, navíc sudí Álvarez píská faul jednoho z domácích.

90+2
    Další zblokovaný centr znamená další rohový kop pro Sevillu.

90+1
    Hostům se ale teď daří držet hru daleko od své svatyně.

90+1
    Rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby čtyři minuty, takže Valencie ještě bude prožívat krušné chvíle.

90
    Z dobré pozice ve vápně pálil Vitolo, ale jeho dělovka prošla jen těsně vedle levé tyče branky Valencie.

90
    Ani tento centr nikoho z domácích fotbalistů nenašel.

89
    Poté, co Mathieu odvrátil míč do zámezí, následuje rohový kop.

89
    Zatím stále domácí nenašli recept, jak se dostat do vápna soupeře.

88
    Rakitičova přihrávka nikoho z jeho spoluhráčů ve vápně nenašla.

87
    Poslední změna u Sevilly. Na závěrečný tlak domácích přichází Cristofólo, místo mu uvolní Iborra.

87
    Obrana společně s gólmanem Alvesem si pohlídala přihrávku do vápna.

86
    Rakitić se skácel k zemi ve vápně hostů, ale sudí zůstává ledově klidným a hra pokračuje.