Ostrava – Zlín 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 4:0 (kon.) | Sparta – Jablonec 2:1 (kon.)
AC Sparta Praha
2:1 (0:0)
FK Jablonec
Neděle 16.02.2014, 15:00 • Generali Arena • Přípravný zápas

Generálka na jarní část Gambrinus ligy vyšla fotbalistům Sparty, kteří na domácím trávníku vyhráli nad Jabloncem 2:1. Hosté sice od 57. minuty vedli díky Čížkovi, jenže Letenští dokázali Bednářem a Přikrylem v závěrečné desetiminutovce výsledek otočit. (16:50:30)

90+1
    Do střelecké pozice se dostal Bednář, levačkou ale poslal míč mimo.

90
    Nyní jsou to fotbalisté Jablonce, kteří se snaží hrát aktivně. Mají již ale hodně málo času.

89
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí dokázali dokonat obrat v zápase. Po vybojování míče se míč přes Bednáře dostal k TOMÁŠI PŘIKRYLOVI, který dává gól na 2:1!

87
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Vrzal, přichází Jablonský.
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Kopic, přichází Moulis.

86
    Další šanci měl střídající Přikryl, toho ale teď vychytal gólman Špit.

84
    Obrat mohl nyní dokonat Krejčí, jeho střelu ale šťastně pro Jablonec zablokoval jeden z obránců.

83
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Přikryl.

82
    Centr do vápna posílal Dočkal, gólman Špit vyrazil míč jen před sebe a dorážející ROMAN BEDNÁŘ v pohodě srovnal na 1:1.

81
    Dnešní utkání sleduje 1.332 diváků.

80
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut a hosté nadále drží jednobrankový náskok.

77
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Novák, přichází Eliáš.

75
    Sparťané se snaží srovnat, jenže hosté zatím ve velké pohodě kontrolují své cenné vedení.

73
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Mareček, přichází Vácha.

72
    Domácí Costa ostře zasáhl Kopice a dostává první žlutou kartu v zápase.

71
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Čížek, přichází Pázler.

71
    Krajčí nyní poslal míč do velké šance na Dočkala, ten ale zamířil jen vedle brány jabloneckého týmu.