Třinec – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:0 (kon.) | Vltavín – Bohem. Pr. 1:0 (kon.)
Táborsko – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Zlín – Most 2:1 (kon.)
FK Třinec
1:0 (0:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 08.03.2014, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

V příštím kole budou hrát Třinečtí na půdě dosavadního lídra v Hradci Králové, konkrétně to bude v neděli 16. března. Třinec po tomto kole zůstane na 12. místě. Arma se z 5. místa také nehne. Příští týden v sobotu budou hrát fotbalisté Ústí nad Labem doma proti Karviné a také je nečeká nic lehkého. Z Třince je to dnes vše, s přáním klidného víkendu se s vámi loučím. Na počtenou! (12:08:03)

Utkání mezi Třincem a Severočechy z Ústí nad Labem končí. Nakonec je tento zápas pro domácí hráče vítězný. Druhý poločas otevřela šance Hupky, který se však nakonec k míči nevyšplhal. O chvilku později minul hostující Peterka Palečkovu branku jen o metr a v 73. minutě rozezvučel Dvořák dokonce břevno domácí svatyně. O tři minuty později viděli diváci jediný gól zápasu. Haša přihrál na hranici pokutového území Wojnarovi, a ten vystřelil přesně k pravé tyči. Velké šance na vyrovnání měli ještě Smola s Veverkou, ale nikdo z nich míč za Palečka nedostal. Slezané tak do jarní části a bojů o záchranu vstoupili úspěšně.

90+2
    Ústí nad Labem už se na útočnou polovinu nejspíš nepodívá.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty. Domácí hráči mají možnost rohového kopu.

90
    Na střídání hostů reaguje i trenér Kula. Petra Wojnara vystřídal Jaroslav Málek.

90
    Arma střídá i podruhé. Michal Pavlata odchází, do hry jde David Vacek.

90
    Jakuba Teplého nahrazuje Michal Hanich.

89
    Smola nabil Peterkovi, ten ale pálil vedle. Ústečtí reklamovali teč, neúspěšně.

89
    Kubáň s Dedičem pošetřili nějaké sekundy na útočné půlce. Vhazovat teď bude Pavlata.

88
    Dnešní utkání sleduje 723 diváků.

88
    Veverka míč kopl jen do třineckých obránců a domácí dostali šanci na protiútok, ten vedl Malíř, ale nedokázal přesně odcentrovat.

87
    Vomáčka zastavil tělem rozběhnutého Králíka a sudí označil toto počínání za faul. Ústí nad Labem má možnost přímého kopu.

86
    Pro Valentův nákop z poloviny hřiště si došel gólman Paleček.

86
    Ceplákův centr do vápna převzal Motyčka a Slezané jsou u míče na šestnáctce hostí.

85
    Obrovskou šanci na vyrovnání měl ústecký Veverka! Nejprve trefil z blízkosti ležícího Palečka, následně se k němu míč vrátil, ale ani napodruhé se Veverka gólově neprosadil a nastřelil chuml hráčů před třineckým gólmanem!

84
    Motyčka zkoušel štěstí z dálky a nebyl od úspěchu úplně daleko. Novák musel na zem, ale střelu si pohlídal.

83
    Domácí hráči se snaží držet míč na svých kopačkách a kombinovat uprostřed hřiště.

82
    Slezané střídají podruhé. Romana Hašu zastoupí v závěrečných minutách Martin Motyčka.