FK Krasnodar – Ural 0:1 (kon.) | Groznyj – Spartak 1:0 (kon.)
FK Achmat Groznyj
1:0 (1:0)
FK Spartak Moskva
Sobota 08.03.2014, 16:00 • Achmat Stadium Arena • Ruská Premier Liga

Hlavní arbitr odpískal konec utkání a domácí Těrek Groznyj vyhrává těsným rozdílem 1:0, když se hned v první minutě zápasu prosadil Mauricio. To je ode mne z tohoto zápasu vše, přeji Vám hezký zbytek víkendu. (17:58:39)

90+4

90+2
    Glushakovu střelu srazili obránci.

90
    Hlavní rozhodčí přidává tři minuty hrací doby v druhé polovině zápasu.

89
    Ailton skočil šel sám na Mitryushkin a Bokkettiho, spěchal a míč míč odkopl do zámezí.

88
    Tino Costa dobře zabránil střele, která letěla do branky.

85
    Kudryashov leží na trávníku, zřejmě chce získat nějaký čas k dobru pro svůj tým. Ale rozhodčí nejspíše tento čas nastaví po devadesáté minutě.

83
    Grozav v útoku porušil pravidla proti Bokkettimu. Moskva získala přímý volný kop.

80
    Žlutou kartu dostává George Grozav (Těrek Groznyj).

79
    Žlutou kartu dostává Oleg Ivanov (Těrek Groznyj).

78
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Igor Lebedenco, přichází Kanu.

76
    Fyzická připravenost Moskvy asi není dostatečná, hráči přestávají stíhat.

74
    Makeev se snaží prodrat na pravé straně, zrychlil běh, přibližuje se k brance, ale byl zastaven.

72
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Jeremy Bokila, přichází George Grozav.

69
    Godzyur vyčkával dlouho s rozehrávkou a šetřil čas, rozhodčího ho napomíná.

68
    Utsiev opět fauluje, tentokrát Jurada.

66
    Ozbiliz s Movsisyan si vypracovali dobrou gólovou situaci, Semenov na poslední chvíli míč vyráží na roh!