Standard – Mechelen 2:0 (kon.) | Genk – Mons 3:1 (kon.) | Oostende – Kortrijk 0:0 (kon.)
Charleroi – Lierse 1:1 (kon.) | Waregem – Club Brugge 1:1 (kon.) | Leuven – Anderlecht 1:0 (kon.)
Lokeren – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Cercle Brugge – Gent 1:4 (kon.)
Sporting Lokeren
0:0 (0:0)
Waasland-Beveren
Sobota 08.03.2014, 20:00 • Daknamstadion (Lokeren) • Belgická Jupiler Pro League

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (21:55:50)

Lokeren doma remizuje s Waaslandem 0:0, oba soupeři si tak připisují bod do ligový tabulky. Domácí měli podle očekávání navrch, překonat Coosemanse se ale nepodařilo.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

88
    Dutra ze střední vzdálenosti branku hostů přestřelil.

85
    Patosimu se však tato standardní situace vůbec nepovedla, Coosemans zasahovat nemusel.

85
    Přímý kop budou zahrávat domácí...

82
    Po nepřesné přihrávce Dutry bude od branky rozehrávat Coosemans.

80
    Do konce utkání zbývá jen 10 minut, nyní může rozhodnout sebemenší maličkost. Poslední centr Overmeireho z levé strany byl příliš dlouhý, Coosemans zasahovat nemusel.

79
    Žlutou kartu dostává Kaya (KSC Lokeren).

76
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Tričkovski, přichází Belhocine.

73
    Oumarou se však nyní po pěkné akci Waaslandu uvolnil k zakončení, Verhulst ale domácí podržel a balon kontroluje na své hrudi.

70
    Do konce utkání zbývá zhruba 20 minut, skóre je stále bezbrankové. Na kterou stranu se zápas převáží? Mírný tlak má v posledních minutách domácí Lokeren.