Alkmaar – Heracles 4:0 (kon.) | Kerkrade – Nijmegen 3:1 (kon.) | Heerenveen – Zwolle 3:0 (kon.)
Breda – Arnhem 1:2 (kon.) | Eindhoven – Utrecht 1:0 (kon.)
Roda JC Kerkrade
3:1 (1:0)
NEC Nijmegen
Sobota 08.03.2014, 18:45 • Parkstad Limburg Stadion • Nizozemská Eredivisie

Je tu konec zápasu, který skončil 3:1! Pro domácí celek velice důležité tři body v boji o záchranu, pro hosty komplikace. Domácí dnes hráli aktivně, vytvářeli si mnoho brankových příležitostí a po právu si dnes připisují tři body, nutno podotknout, že brankář Nijmegenu dnes neměl svůj den.

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a někdy opět na shledanou. (20:41:42)

90+4

90+3
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Hupperts, přichází Fledderus.

90+2
    Hostující Pálsson vidí za likvidační zákrok červenou kartu. Hráčům Nijmegenu už tečou nervy ...

90+1
    Žlutou kartu dostává De Beule (Roda JC Kerkrade).

88
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Donald, přichází De Beule.

83
    Další obrovská chyba hostujícího brankáře, který při rozehrávce opět trefil hostujícího útočníka. Odražený míč skončil těsně nad branou.

82
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Powel, přichází Demouge.

81
    Domácí už s rozehrávkou nikam nespěchají ...

76
    Po delší době tu byla útočná akce hostů, která však, díky jejich vlastní nepřesnosti, končí neúspěchem.

65
    Běží 65. minuta a utkání začíná nabírat vysoké otáčky. Ve druhém poločase zatím můžeme sledovat atraktivní fotbal.

60
    Nijmegen právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MICHAEL HIGDON. Hosté se dočkali snížení. Z pravé strany přišel skvělý centr, na který si skvěle naskočil hostující útočník a brankář Kurto musel vytasit skvělý zákrok. Na dorážku Higdona byl však krátký. 3:1!

56
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je GUUS HUPPERTS, který zvyšuje na 3:0 po krásné kombinaci domácích!

54
    Střídání v týmu Nijmegen EC: ze hřiště odchází Jahanbakhsh, přichází Hemlein.

54
    Střídání v týmu Nijmegen EC: ze hřiště odchází Štefánik, přichází Pálsson.

53
    Autorem branky je MARC HÖCHER, který zahrával volný kop z poměrně velké dálky, ale všiml si vyběhnutého brankáře a krásně zavěsil. 2:0!