Alkmaar – Heracles 4:0 (kon.) | Kerkrade – Nijmegen 3:1 (kon.) | Heerenveen – Zwolle 3:0 (kon.)
Breda – Arnhem 1:2 (kon.) | Eindhoven – Utrecht 1:0 (kon.)
PSV Eindhoven
1:0 (0:0)
FC Utrecht
Sobota 08.03.2014, 20:45 • Philips Stadion, Eindhoven (kapacita 36 000) • Nizozemská Eredivisie

To je z tohoto on-line přenosu vše, přeji všem hezký zbytek soboty! (22:47:14)

Tak zápas nakonec končí vítězstvím Eindhovenu 1:0. O jedinou branku utkání se postaral v 51. minutě Locadia, jenž míč pouze doklepl za bezmocného Ruitera. V 53. minutě zahrál rukou v pokutovém území Willems, hlavní sudí si toho ale nevšiml. Dobrou šanci měl De Ridder, jeho jedovatý pokus ovšem těsně prosvištěl kolem pravé tyče.

90+4

90+3
    Depay to zkusil z pořádné dálky, branku ale hodně přestřelil.

90+2
    O míč se bojuje ve středu hřiště, vhazovat teď bude Utrecht.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Utkání se už spíše jen dohrává, PSV kontroluje hru.

88
    Ze hřiště odchází střelec zatím jediné branky, Locadia. Místo něj zbytek utkání dohraje Matavz.