Schalke – Hoffenheim 4:0 (kon.) | Mönchengladbach – Augsburg 1:2 (kon.) | Stuttgart – Braunschweig 2:2 (kon.)
Hannover – Leverkusen 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Bayern 1:6 (kon.) | Hamburg – Frankfurt 1:1 (kon.)
Norimberk – W. Brémy 0:2 (kon.)
Hamburger SV
1:1 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 08.03.2014, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga

Já Vám děkuji za pozornost a u dalších přenosů na shledanou. (17:22:20)

Dnešní utkání je u konce. Tak jak napověděl vývoj utkání, tak se dal také výsledek očekávat. Do úvodní branky utkání byli mírně lepší hosté a zaslouženě se dostali do vedení. Ve druhé části už však dominovali hráči domácího týmu a vynutili si pokutový kop, ze kterého dokázali vyrovnat. Ve druhém poločasu už se poté nic zajímavého nestalo, a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.

90+3
    Do posledního útoku utkání se dostali domácí, ale jejich pokus skončil nepřesnou přihrávkou.

90+2
    Druhá minuta nastavení příliš útočení nepřinesla. V defenzivní činnosti hrají obě mužstva velmi opatrně.

90
    Dnešní utkání bude prodlouženo o celé tři minuty.

90+1
    Çalhanoğlu centroval už to vypadalo, že se míč dostane k osamocenému Zouaovi, ale nakonec hostující obránci zakročili.

90
    Na rohový kop si naskočil brankář Adler a okamžitě vyslal své mužstvo do jednoho z posledních útoků utkání.

89
    Ještě Frankfurt se snaží dostat do vedení. Jejich snaha bude odměněna rohovým kopem.

88
    Diekmeier centroval z pravé strany, ale adresoval míč na přední tyč, kde stál připravený obránce Frankfurtu.

87
    Domácí jsou do útoku hnáni bouřlivým publikem, ale jejich kombinace vázne na dlouhé přihrávce.

86
    Čtyři minuty do konce základní hrací doby se hraje převážně na polovině hřiště.

85
    Kadlec dobře přihrával z pravé strany. Míč však projel malým vápnem a skončil mimo nebezpečí pro domácí hráče.

84
    Dalekonosný centr na který hráči domácího týmu nedosáhli byl nakonec velmi nebezpečný, ale Trapp si pro něj doběhl a ukryl jej do bezpečí.

83
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Stefan Aigner, přichází Václav Kadlec.

82
    Domácí trenéři, hráči, ale i diváci se dožadují pokutového kopu, ale rozhodčí okamžitě ukázal, ať hra pokračuje.

81
    Hrou na útočné polovině Frankfrutu vstupujeme do poslední desetiminutovky utkání.