Bastia – PSG 0:3 (kon.) | Guingamp – Évian TG 0:1 (kon.) | Monaco – Sochaux 2:1 (kon.)
Nantes – Ajaccio 2:2 (kon.) | Toulouse – Remeš 3:2 (kon.) | Valenciennes – Rennes 2:1 (kon.)
AS Monaco
2:1 (1:0)
FC Sochaux
Sobota 08.03.2014, 20:00 • Stade Louis II., Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání Ligue 1 vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:59:02)

Statistiky

Držení míče: 56 % : 44 %
    Střely celkem: 15:13
    Střely na branku: 4:6
    Rohy: 3:6
    Fauly: 14:15

Je to tak, zápas je u konce a Monaco uhájilo vedení 2:1 a připisuje si další tři body do tabulky. Když v 55. minutě zvýšil Rodríguez z penalty na 2:0, zdálo se vše jasné, ale závěr přinesl drama, když v 82. minutě snížil Butin. Víc už ale Sochaux nezvládlo a odjíždí tak s prázdnou.

90+4
    Dá se čekat, že po dalším Pélého výkopu rozhodčí odpíská konec utkání.

90+3
    Hostující gólman posílá dlouhý nákop, moc času už Sochaux nezbývá.

90+2
    Žlutá karta pro domácího Layvina Kurzawu.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Monaco se snaží držet míč co nejdál od Subašiće.

88
    Hosté cítí, že by mohli získat alespoň bod a odráží se to na jejich tlaku.

87
    Domácí opět střídají, Valere Germain má dnes odehráno a do hry se naopak zapojí Lucas Ocampos.

86
    Raggi vyvázl bez trestu.

85
    Jordan Ayew dostává červenou kartu!

85
    Na trávníku nám vznikl konflikt mezi domácím Raggim a hostujícím Ayewem. Jak tohle vyřeší rozhodčí?

84
    Střídání Monaka, Jamese Rodrígueze nahradil Nabil Dinar.

83
    Střídání u hostů, odešel Mickael Malsa, nahradil jej Marco Ilaimaharita.

82
    Sochaux vstřelilo branku!
    No a pozor, je tu snížení a drama. V pokutovém území se k zakončení v sedě dostal EDOUARD BUTIN a překvapivou střelou propálil Subašiće.