Bastia – PSG 0:3 (kon.) | Guingamp – Évian TG 0:1 (kon.) | Monaco – Sochaux 2:1 (kon.)
Nantes – Ajaccio 2:2 (kon.) | Toulouse – Remeš 3:2 (kon.) | Valenciennes – Rennes 2:1 (kon.)
Toulouse FC
3:2 (0:2)
Stade de Reims
Sobota 08.03.2014, 20:00 • Stadium Municipal (Toulouse) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Hezký fotbal, plno gólů, stálo to za to. Díky za pozornost a uznání rozhodně patří domácím fotbalistům, kteří to nezabalili a otočili výsledek. To je tedy vše, hezký sobotní večer. (21:54:17)

Neskutečný zápas a vůbec samotný průběh stál skutečně za to. Duel pro opravdové fotbalové fajnšmekry. Hosté po poločase vedli díky dvě proměněným penaltám a nic nenasvědčovalo tomu, že by měli přijít o vítězství. Celý druhý poločas však hráli nesmírně pasivně a soupeř toho využil. Nejprve snížil v 76. minutě a Aurier a od té doby se děly velké věci. O tři minuty vyrovnal nebojácnou hlavičkou Ben Basat, aby dvě minuty před koncem překlopil výsledek na stranu Toulouse Ben Yedder.

90+3
    Hraje se poslední minuta zápasu. Domácí mají míč pod kontrolou.

90+2
    Remeš se nadechuje k náporu, ale už to nevypadá příliš dobře.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec mimořádně kvalitního napínavého dramatu.

90
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mads Albaek, přichází Gaëtan Courtet.

88
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Tak to je neskutečný zápas. WISSAM BEN YEDDER se možná stane hrdinou domácího celku. Ale to co nyní předvedl, to bylo neskutečné. Ze tří protihráčů si udělal dobrý den, obalamutil je několika kličkami, dostal se do palebné pozice a přesnou bombou k levé tyči odšpuntoval velkou radost publika.

87
    Remeš se snaží dělat všechno proto, aby přerušilo tlak soupeře. Kouskuje hru a střídá. Hlavně výměna hráčů trvala dlouho.

86
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Eden Ben Basat, přichází Driss Trichard.

84
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Odaïr Fortes, přichází Eliran Atar.

83
    Aguilar mohl totálně otočit skóre. Jeho pumelice šla pod břevno, ale skvělý zákrok předvedl brankáře hostů. Tak to je zápas, Toulouse nemá dost a hraje skvěle.

82
    Soustředila se pouze na obranu, a to se vůbec nevyplatilo. Navíc jsou hosté pod drtivým tlakem.

80
    Za čtyři minuty je vyrovnáno a Remeš tak trochu může žehrat na svou laxnoust ve druhém poločase.

79
    Tak to byla rychlost a je srovnáno. EDEN BEN BASAT si naběhl na centr z pravé strany a důležité bylo, že šel do ostrého souboje s vyběhnutým Agassou. Těsně před ním uspěl a v tísni hlavičkou dostal míč za jeho záda. Sice se tam šoural a autor branky utrpěl nějaký šrám, nic to nemění na faktu, že je vyrovnáno. Asistence: Serge Aurier.

78
    Tak nás asi čeká ještě velmi hektický závěr. Domácí mají více jak deset minut na tom aby vyrovnali.

76
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Prince Oniangué, přichází Gaëtan Charbonnier.

76
    Tentokrát to vyšlo naprosto přesně. Na malém vápně se uvolnil SERGE AURIER a jeho hlavička zapadl do sítě marně se natahujícího Agassi. Domácí jsou zpátky ve hře a ještě mají čas něco s výsledkem udělat. Asistence: Clément Chantôme.

75
    Další standardka pro domácí.

Roman Zajíček

Branky: 76. Aurier (Chantôme), 79. Ben Basat (Aurier), 88. Ben Yedder – 22. Krychowiak (pen.), 35. de Préville (pen.)

Karty:   34. Sylla (TOU), 67. Didot (TOU) – 36. de Préville (REI)

Toulouse FC: Boucher – Veškovac, Didot (73. Trejo), Zebina (C), Spajić – Aguilar, Aurier, Chantôme, Sylla – Ben Yedder, Ben Basat (86. Trichard).
    Náhradníci: Blondel – Yago, Furman, Sirieix, Trejo, Trichard, Delgado.

Stade de Reims: Agassa – Mandi, Tacalfred (C), Weber, Turan – Fortes (84. Atar), Devaux, Krychowiak, Oniangué (76. Charbonnier), Albaek (90. Courtet) – de Préville.
    Náhradníci: Placide – Conte, Signorino, Ca, Charbonnier, Atar, Courtet.

Rozhodčí: Desiage – Grosbost, Lang